Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mydło Mediclean 420 Scrub 500 ml - Mediclean w płynie

Mydło w płynie Mydło Mediclean 420 Scrub to doskonały środek myjąco dezynfekujący do rąk. Mydło polecane jest w zastosowaniu w różnego rodzaju placówkach medycznych, przetwórstwie spożywczym oraz wszystkich miejscach o wysokich wymaganiach sanitarnych. Dzięki zastosowaniu substancji o nazwie triclosan mydło posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne. Dodatkowo w składzie znajdą Państwo glicerynę składnik natłuszczający i olej kokosowy niezwykle odżywczy, pozwala to na uniknięcie podrażnień i chroni delikatną skórę dłoni przed wysuszeniem.

Naturalne pH sprawia, że produkt jest idealny nawet dla osób ze skłonnościami do alergii. Mydło w płynie Mediclean 420 Scrub nie posiada również sztucznych substancji zapachowych i barwników, co również eliminuje występowanie podrażnień i ogranica pojawianie się alergii. Już zastosowanie niewielkiej ilości pozwala na skuteczną dezynfekcję, mydło o bardzo szybkim działaniu. Dodatkowo mogą Państwo zakupić produkt w dwóch wariantach pojemnościowych 500 ml i kanistrze 5 litrowym.

Medyczne mydło Mediclean 420 Scrub zapewnia wysoką skuteczność w ochronie antybakteryjnej. Mydło Mediclean 420 Scrub to produkt medyczny przebadany klinicznie, dlatego też bezpieczny w zetknięciu ze skórą. Posiada atest PZH - Państwowego Zakładu Higieny. Również może być stosowane w warunkach domowych dla zachowania odpowiedniej higieny, szczególnie ważne w przypadku osób chorych przebywających w domu. W celu dezynfekcji mydło należy nanieść na dłonie, starannie rozetrzeć po czym spłukać wodą. W tej ofercie  mydło w wydajnym opakowaniu 500 ml. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mydło Mediclean 420 Scrub w płynie wysokiej jakości
- środek o naturalnym pH dla skóry
- w składzie nie zawiera barwników i substancji zapachowych, idealne dla alergików i osób z wrażliwą skórą
- z gliceryną i olejkiem kokosowym doskonale chroni i odżywia skórę
- doskonałe właściwości antybaktryjne, dzięki zawartości triclosanu
- z atestem PZH
- mydło w płynie bardzo wydajne
- mydło polecane w instytucjach służby zdrowia, przetwórstwie spożywczym oraz miejscach o zwiększonych wymaganiach sanitarnych
- niewielka ilość wystarcza na dokładną dezynfekcję
- mydło o szybkim działaniu
- w wygodnej i poręcznej butelce o pojemności 500 ml
- niski stosunek ceny do wysokiej jakości
- doskonała konsystencja