Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Mydło 420 Scrub 5l  - Mediclean w płynie

Mydło 420 Scrub w płynie w ekonomicznym opakowaniu 5l - kanistrze do doskonała propozycja dedykowana wszystkim placówkom medycznym, miejscom z bezpośrednią stycznością z żywnością oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest ochrona antybakteryjna na wysokim poziomie. Mydło o naturalnym pH jest środkiem bezpiecznym w zastosowaniu na skórę człowieka. Polecane również dla alergików i osób ze skłonnościami do podrażnień. Ze względu na brak w składzie substancji zapachowych i sztucznych barwników.

Dodatkowo mydło w swoim składzie zostało wzbogacone o glicerynę i olej kokosowy. To składniki niezwykle odżywcze i doskonale pielęgnujące delikatną skórę dłoni. Gliceryna również zapobiega wysyszaniu skóry. Mydło antybakteryjne 420 Scrubwykazuje doskonałe właściwości antybakteryjne, dzięki zastosowaniu składnika o nazwie triclosan. Jest to jeden z najskuteczniejszych składników powstrzymujący działanie bakterii. Mydło także można wykorzystywać w domowych warunkach, szczególnie w przypadkach gdy w domu przebywają osoby chore.

Mydło  w płynie 420 Scrub należy do wyrobów medycznych, dlatego też jest produktem bezpiecznym w zastosowaniu posiada atest PZH - Państwowy Zakład Higieniczny. Środek jest bardzo wydajny, jego niewielką ilość należy nanieść na dłonie po czym rozetrzeć i po odczekaniu spłukać wodą. Dokładne zastosowanie znajdą Państwo na opakowaniu. Mydło o bardzo szybkim działaniu i doskonałej konsystencji idealnie rozprowadzającej się na skórze. W tej ofercie w opakowaniu 5 litrowym, bardzo wydajnym.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- mydło 420 Scrub Mediclean w płynie 
- w ekonomicznym opakowaniu kanister 5l, posłuży na dłużej
- posiada naturalne pH dla skóry
- bez substancji barwiących i zapachowych bezpieczne dla osób ze skłonnościami do alergii
- z odżywczą gliceryną i olejem kokosowym składnikami pielęgnująco - ochronnymi
- nie podrażnia skóry
- mydło posiada wyjątkowe właściwości antybakteryjne, dzięki zastosowaniu triclosanu
- szczególnie polecane w szpitalach, jednostkach medycznych, w miejscach z stycznością żywności oraz wszedzie tam gdzie niezbędna jest wysoka ochtona sanitarna
- również może być stosowane w domowych warunkach zwłaszcza, gdy w domu przebywają osoby chore
- posiada atest PZH
- środek bardzo wydajny
- w bardzo dobrej ofercie cenowej
- wykazuje szybkie działanie
- już niewielka ilość wystarcza na skuteczną dezynfekcję, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze