Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Delikatne mydło do mycia rąk i dłoni

Mydło w płynie to alternatywa dla zwykłych mydeł w kostkach. Dzięki możliwości dozowania mydło jest bardzie higieniczne niż tradycyjna kostka. Mydło w płynie Oliwia to propozycja delikatnego detergentu myjącego do rąk. Mydło oprócz właściwości myjących posiada również nawilżające. Doskonale chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Zawarta w nim gliceryna pozwala na przedłużenie trwałości produktu jak i również dogłębnie nawilża i regenerację naskórka podobnie jak pochodne olejku kokosowego również w składzie. Mydło pozostawia na skórze warstwę ochronną. 

Mydło nawilżające Olivia polecane jest dla wszystkich osób, których skóra narażona jest na codzienne działanie substancji drażniących, wysuszających. Bardzo dobrze sprawdzi się w warunkach medycznych dla personelu medycznego pracującego w rękawiczkach ochronnych, również w innych profesjach np. fryzjerstwie, kosmetyce i wszędzie tam gdzie wymaga się noszenia ochrony na dłonie. Polecane również dla osób, które nie mogą stosować tradycyjnych mydeł ze względu na uczulenia. Mydło w tej ofercie w wygodnej i poręcznej butelce o pojemności 500 ml z dozownikiem posiadamy również mydło w większej pojemności w kanistrze 5 L. Mydło posiada delikatny i przyjemny zapach dobrze się pieni i zmywa.

Mydło w płynne z neutralnym dla skóry pH 5,5-6,5. Mydło można stosować do rąk jak i również mycia całego ciała. Skład mydła w płynie wg. INCI Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Parfum, Preservative. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne środki do mycia również mydła, kremy, pianki i inne kosmetyki. Sposób zastosowania podobnie jak zwykłe mydła w płynie. Należy niewielką ilość mydła nanieść na wilgotne dłonie, rozetrzeć i spłukać wodą.

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

mydło w płynie Oliwia przeznaczone do mycia rąk i ciała
- polecane dla osób, które na co dzień mają styczność z wysuszającymi detergentami
- bardzo dobrze sprawdzi się dla osób pracujących w rękawiczkach ochronnych
- mydło dobrze się pieni i zmywa
- posiada neutralne pH dla skóry 5,5 – 6,5
- w składzie zawiera glicerynę nawilżającą i natłuszczającą
- bardzo delikatny i przyjemny zapach
- z wygodnym dozownikiem