Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobre mydło w płynie kanister 5 L

Mydło w płynie Mediclean 410 Soap Olivia w dużym opakowaniu typu kanister to propozycja dla większych placówek. Kanister 5 litrowy wystarcza na większą ilość myć. Posiadamy również ten sam rodzaj mydła w małym podręcznym opakowaniu 500 ml. Mydło w płynie pozwala na większą higieniczność zwłaszcza w przypadku gdy korzysta z niego większa ilość osób. Mydło w płynie Olivia pozwala na delikatne mycie skóry dłoni oraz całego ciała. Mydło odpowiednie dla delikatnej, podrażnionej i suchej skóry.

Mydło nawilżające do rąk bardzo dobre dla osób o tendencji do przesuszania naskórka, odpowiednie dla osób, które mają codzienny kontakt z detergentem przesuszającym. Mydło posiada w składzie składniki nawilżające i regenerujące jak gliceryna, która pełni funkcję nawilżającą i pielęgnującą. W składzie także pochodne olejku kokosowego również o działaniu nawilżającym. Mydło bardzo dobrze się pieni i spłukuje można stosować je na całe ciało. Mydło bardzo dobrze sprawdzi się dla osób, które pracują z wysuszającym detergentem oraz w odzieży ochronnej typu rękawiczki. Mydło polecane dla personelu medycznego, sprzątającego również do codziennego użytku domowego.

Sprawdzi się także w myciu osób starszych czy pacjentów długotrwale leżących, których skóra jest odwodniona. Skład mydła w płynie wg INCI Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Glycerin, Citric Acid, Parfum, Preservative. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne środki do mycia również mydła, kremy, pianki i inne kosmetyki. Mydło płynne Olivia z neutralnym dla skóry pH 5,5-6,5. Zastosowanie mydła: niewielką ilość mydła nanieść na skórę, dokładnie wymyć dłonie i spłukać. W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy również inne mydła i środki myjące do codziennego stosowania oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

mydło w płynie Mediclean Soap 410 Oliwia przeznaczone do mycia rąk i ciała
- w dużym opakowaniu typu kanister 5 L
- polecane dla osób, które na co dzień mają styczność z wysuszającymi detergentami
- bardzo dobrze sprawdzi się dla osób pracujących w rękawiczkach ochronnych np. personel medyczny, sprzątający
- mydło posiada bardzo dobrą konsystencję delikatnie się pieni
- posiada neutralne pH dla skóry 5,5 – 6,5
- w składzie zawiera glicerynę nawilżającą i natłuszczającą oraz pochodne olejku kokosowego
- mydło o bardzo przyjemnym zapachu