Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Płyn do dezynfekcji dłoni chirurgicznej i higienicznej Velodes Silk 500 ml

Velodes Silk jest to środek przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji dłoni i powierzchni. Głównie dedykowany dla profesjonalnego użytku w warunkach medycznych, przemysłowych, w branży spożywczej, gastronomicznej, w miejscach użytku publicznego również może być stosowany w warunkach domowych. Płyn nadaje się do zastosowania na różnego rodzaju powierzchniach mających i niemających kontaktu z żywnością. Odpowiedni także do mycia i dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Żel dezynfekujący Velodes Silk wykazuje bardzo dobre działanie wirusobójcze, skutecznie eliminując popularne Rotawirusy i Norowirusy, działa również bójczo na wirusy osłonkowe takie jak koronawirusy - Cowid -19, w tym także Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, COVID-19.

Preparat dezynfekujący wykazuje również działanie drożdżakobójcze, bakterjobójcze, również bójcze wobec prątków gruźlicy. Velodes Silk ma postać płynną gotowy jest do natychmiastowego zastosowania bez konieczności rozcieńczania. W przypadku zastosowania w dezynfekcji higienicznej rąk wystarczy 30 sekund i 3 ml preparatu wcierać po 2 razy, a w przypadku dezynfekcji chirurgicznej 3 minuty, wcierać w dłonie 2 razy w ilości 3 ml. W obu przypadkach należy preparat wcierać w dłonie cały czas utrzymując na nich płyn w przypadku powtarzania czynności. Dezynfekcja powierzchniowa powinna odbywać się w następujący sposób poprzez spryskanie powierzchni z odległości 30 cm i pozostawienie jej do wyschnięcia. Preparat powstał na bazie alkoholi - etanol, propanol, dlatego nie należy stosować go na powierzchnie i przedmioty nieodporne na ten rodzaj substancji.

Dodatkowo płyn posiada delikatną formułę o łagodnym dla skóry pH, w składzie także pielęgnująca gliceryna nawilżająca dłonie. Środek do dezynfekcji został przebadany dermatologicznie. Preparat dostępny jest w kilku opcjach pojemnościowych w tej ofercie jest to butelka o pojemności 500 ml, w naszym sklepie dostępny także w dużym kanistrze o pojemności 5 litrów. Posiadamy również inne środki dezynfekujące, myjące z przeznaczeniem na skórę oraz powierzchnie różnego typu oraz inny asortyment higieniczny. Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z zaleceniami producenta aby dezynfekcja była bezpieczna i skuteczna. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- płyn dezynfekujący Velodes Silk
- do zastosowania medycznego, w zakładach pracy, przemyśle przetwórczym, gastronomicznym, w placówkach użytku publicznego, do zastosowania w warunkach domowych
- do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej dłoni
- odpowiedni do dezynfekcji różnych powierzchni odpornych na działanie alkoholu
- bardzo skuteczny, działa w kilkadziesiąt sekund
- w składzie alkohole: propanol, etanol
- w składzie z gliceryną o działaniu nawilżającym
- zabija wirusy osłonkowe jak: koronawirusy - Cowid 19, Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, oraz inne Rotawirusy, Norowirusy
- posiada działanie: drożdżakobójcze, bakteriobójcze, również skuteczny wobec prątków gruźlicy
- testowany dermatologicznie
- środek o neutralnym pH
- pojemność 500 ml

Napisz opinię
2022-01-10 11:16:41 - 

Polecam