Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny płyn do dezynfekcji skóry i powierzchni Velodes Silk 5L

Preparat Velodes Silk to środek do zastosowania w dezynfekcji skóry jak i również powierzchni. Środek polecany do użytku profesjonalnego ale także do zastosowania domowego. Dedykowany dla środowiska medycznego, przetwórstwa przemysłowego, spożywczego, zalecany do zastosowania w miejscach publicznych, zakładach pracy, jednostkach szkolnych, itp., wszędzie tam gdzie wymaga się skutecznej dezynfekcji. Jest to środek, który w składzie zawiera alkohol, może być stosowany na wszystkie powierzchnie jedynie nie zaleca się używania na powierzchnie i przedmioty nieodporne na działanie alkoholu jak np. szkło akrylowe. Płyn dezynfekujący można także używać na powierzchnie mające i nie mające kontaktu z żywnością.

Velodes Silk wykazuje bardzo dobre działanie bójcze wobec drożdżaków, prątków gruźlicy, a także eliminuje wirusy osłonkowe takie jak Cowid 19, Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, oraz inne m.in. Rotawirusy, Norowirusy. W zależności od zastosowania w dezynfekcji chirurgicznej czy higienicznej wymagany jest inny czas działania. Dezynfekcja w przypadku skóry odbywa się poprzez wcieranie preparatu w dłonie w określonej ilości i czasu. Na powierzchnie zaleca się spryskanie preparatu w odległości 30 cm od danej powierzchni. Jak dokonać dezynfekcji higienicznej, zaleca się wcieranie preparatu dwukrotnie w ilości 3 ml przez 30 sekund, czyli raz wcieramy płyn przez 15 sekund i drugi raz również 15 sekund. W dezynfekcji chirurgicznej czynność wykonujemy w ten sam sposób z tą samą ilością środka przez czas 90 sekund - jeden raz 45 sekund, drugi również 45 sekund. Przed zastosowaniem produktu należy zapoznać się z instrukcją zastosowania podaną na opakowaniu bądź w ulotce.

W składzie oprócz alkoholi etanol, propan-2-ol znajdziemy także glicerynę, pozwalającą na natłuszczenie skóry, zapobiegającą przesuszeniu dłoni. Preparat dezynfekujący posiada neutralne pH bezpieczne dla skóry, produkt przebadany dermatologicznie. Preparat wykazuje szybkie działanie jego formuła nie pozostawia lepkości na skórze. Dostępny w naszym sklepie w dwóch wariantach opakowaniowych a mianowicie butelka 500 ml oraz duży kanister w pojemności 5 l. W ofercie posiadamy także inne preparaty do skutecznej dezynfekcji dłoni i powierzchni oraz inne środki higieniczne.  

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- środek do dezynfekcji dłoni i powierzchni Velodes Silk
- przeznaczony do wszechstronnego zastosowania w warunkach medycznych, przemyśle również spożywczym, placówkach użytku publicznego do zastosowania w domu itp. 
- odpowiedni do dezynfekcji różnych powierzchni wykazujących odporność na działanie alkoholu
- w składzie alkohole: propanol-2-ol, etanol
- z gliceryną składnikiem pielęgnacyjnym 
- skuteczny wobec wirusów otoczkowych: Cowid 19, Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, oraz inne Rotawirusy, Norowirusy
- preparat wykazuje również działanie drożdżakobójcze, bakteriobójcze, również wobec prątków gruźlicy
- posiada neutralne pH
- produkt testowany dermatologicznie
- pojemność kanister 5 litrowy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: