Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości płyn dezynfekujący rąk Velodes Silk 1 L

Velodes Silk to nowoczesny preparat dezynfekujący, który pozwala na skuteczną eliminację wirusów osłonkowych w tym jednego z niebezpieczniejszych koronawirusów zagrażających naszemu zdrowiu jakim jest SARS-CoV-2, powodujący chorobę Cowid 19 oraz inne wirusy osłonkowe: Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, także Rotawirusy, Norowirusy oraz bakterie, drożdżaki i prątki gruźlicy. Preparat dezynfekujący działa bardzo szybko zarówno w dezynfekcji higienicznej jak i również chirurgicznej. Dezynfekcja skóry odbywa się poprzez wcieranie płynu w dłonie i nie wymaga spłukiwania. Jak prawidłowo zdezynfekować dłonie? W dezynfekcji higienicznej potrzebujemy 3 ml, preparatu wcierając w 2 krotnie przez czas 30 sekund. Pierwszy raz wcieramy preparat w dłonie przez czas 15 sekund i drugi również 15 sekund.

Jeżeli chodzi o dezynfekcję chirurgiczną ilość preparatu jest ta sama czyli 3 ml, także wcieramy w dłonie dwukrotnie jedynie potrzebujemy więcej czasu, a mianowicie 90 sekund, pierwszy raz 45 sekund drugi również tyle samo. Płyn do dezynfekcji można także stosować na powierzchnie, zaleca się spryskać je z odległości 30 sekund i pozostawić do wyschnięcia. Preparat może być stosowany w warunkach medycznych szpitalach, gabinetach lekarskich itp., również w przemyśle także z przedmiotami mającym kontakt z żywnością. Polecany w placówkach użytku publicznego jak urzędy, banki, galerie handlowe oraz do zastosowania w domowych warunkach. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zaleceniami producenta.

Preparat do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej Velodes Silk posiada w składzie alkohole, więc może być użytkowany na powierzchnie i przedmioty odporna na jego działanie. W składzie mamy również glicerynę powszechnie stosowany składnik natłuszczający i nawilżający, chroniący skórę przed przesuszeniem. Produkt o neutralnym pH, może być używany przez alergików i osoby z wrażliwą skórą. Płyn występuje w kilku wariantach pojemnościowych w naszym sklepie dostępny w opakowaniu 1 l,oferta widoczna na zdjęciu, w butelce 500 ml oraz dużym kanistrze 5 litrowym.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- preparat dezynfekujący do rąk Velodes Silk
- przeznaczony do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej
- do zastosowania w warunkach medycznych m.in. szpitale, gabinety lekarskie, zakłady przemysłowe, placówki użytku publicznego, oraz do użytku w domu
- odpowiedni na powierzchnie wykazujące odporność na działanie alkoholu
- preparat na bazie alkoholu: propan-2-ol, etanol
- zawiera glicerynę składnik o działaniu nawilżającym i natłuszczającym
- eliminuje wirusy osłonkowe w tym koronawirusy - Cowid 19, Vaccinia, BVDV, HIV, HBV, HCV, oraz inne Rotawirusy, Norowirusy
- wykazuje działanie drożdżakobójcze, bakteriobójcze, również skuteczny wobec prątków gruźlicy
- testowany dermatologicznie
- posiada neutralnym pH
- w wygodnej butelce o pojemności 1 l