Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Płyn do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej dłoni Velodes soft 250 ml

Velodes Spray to płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jest to preparat o szybkim działaniu polecany do zastosowania zarówno w profesjonalnych jak i domowych warunkach. Środek dezynfekujący wykazuje szerokie spektrum działania, które zostało potwierdzone badaniami działa bójczo wobec: drożdżaków, wirusów, bakterii, prątków gruźlicy. Skuteczny jest również na wirusy otoczkowe jak Vaccinia, BVDV, HBV, HIV, HCV, Ebola, wirus grypy Herpes simplex. Płyn działa bardzo szybko i skutecznie posiada przedłużone działanie do 3 godzin. Dezynfekcja za pomocą tego preparatu jest bardzo szybka i powinna wyglądać następująco.

Higieniczna dezynfekcja: w tym celu powinniśmy wziąć 3 ml preparatu na dłonie i wcierać przez 15 sekund, czynność powtórzyć drugi raz również przez 15 sekund. Z kolei dezynfekcja chirurgiczna ma wyglądać podobnie należy wziąć tą samą ilość preparatu – 3 ml i wcierać raz przez 45 sekund i drugi raz przez 45 sekund, w obu przypadkach powinno się utrzymywać dłonie w stałej wilgotności i pozostawić je do wyschnięcia bez spłukiwania. Preparat zawiera w składzie alkohol 2-propanol i glukonian chlorheksydyny. Płyn do dezynfekcji skóry posiada lekką nie lepiącą się formułę również delikatny zapcha nie wywołujący podrażnień.

W tej ofercie środek dezynfekujący Velodes Spray dostępny jest w wygodnej butelce z atomizerem, dzięki temu możemy mieć ją zawsze przy sobie również zabrać w podróż. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z zaleceniami producenta i postępować dokładnie według wytycznych aby dezynfekcja została przeprowadzona w prawidłowy sposób. Posiadamy również inne pojemności tego preparatu a mianowicie butelka z pompką 500 ml, butelka o pojemności 1 l oraz duży 5 l kanister. Również w sklepie znajdą Państwo inne preparaty do dezynfekcji skóry a także powierzchni i różnych przedmiotów.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- preparat dezynfekujący Velodes Soft Spray 
- p
łyn w spray do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej dłoni
- szerokie spektrum działania na bakterie, wirusy, grzyby, prątki, drożdżaki
- skutecznie eliminuje wirusy tym otoczkowe Vaccinia, BVDV, HBV, HIV, HCV, Ebola, wirus grypy Herpes simplex
- działanie na grzyby - C. albicans, bakterie w tym MRSA, prątki gruźlicy - M. terrae
- na bazie alkoholu 2-propanol
- lekka nie lepiąca się formuła
- wygodna butelka z atomizerem
- wykazuje przedłużone działanie do 3 godzin
- pozwala na szybką dezynfekcję
- pojemność 250 ml

Napisz opinię
2020-05-22 11:00:32 - 

w końcu poręczne opakowanie