Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji AHD 1000

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry środek dezynfekujący przeznaczony do skóry również doskonale sprawdza się w czynnościach dezynfekujących powierzchnie wykazujących działanie na odporność alkoholi. Preparat polecany do codziennego użytku w placówkach medycznych podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Odpowiedni będzie także w zastosowaniu przez niektóre profesje jak kosmetologia, kosmetyczka, fryzjer, tatuatorzy, masażyści itp., gdzie wymagana jest dezynfekcja na wysokim poziomie.

Środek jest skuteczny w walce z wirusami, bakteriami, prątkami, oraz grzybami. Wirus Polio z zastosowaniem AHD ginie w przeciągu jednej minuty. AHD 1000 to preparat dezynfekujący alkoholowy powstał na bazie alkoholu etylowego wykazujący niską toksyczność a wysoką skuteczność działania biobójczego. W składzie znajdziemy olejek zapachowy doskonale łagodzący zapach alkoholu. Dodatkowo płyn posiada składniki nawilżające chroniące przed przesuszeniem skóry. Jest to jeden z częściej stosowanych preparatów odkażających w wielu placówkach użytku publicznego. Preparat po nałożeniu nie wymaga spłukiwania.

Dodatkowo ma bardzo lekką konsystencję nie pozostawiającą na skórze uczucia lepkości jak w przypadku niektórych preparatów dezynfekujących. Środek do dezynfekcji AHD dostępny jest w różnych pojemnościach jeżeli chodzi o opakowanie niniejsza oferta dotyczy butelki o pojemności 1 L, posiadamy także duży kanister 5L praz mały płyn w butelce ze spryskiwaczem. W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo szeroką bazę produktów do zastosowania w dezynfekcji powierzchni oraz skóry, dłoni. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- preparat do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej
- do zastosowania na powierzchnię i skórę
- polecany do zastosowania w jednostkach medycznych, placówkach użytku publicznego
- bardzo skuteczny w walce z wirusami, bakteriami, grzybami, prątkami
- wykazuje wysoką skuteczność i niską toksyczność
- z olejkiem zapachowym neutralizującym zapach alkoholu
- zawiera składniki nawilżające skórę
- nie wymaga spłukiwania 
- bez efektu lepkości skóry
- pojemność butelki 1 L

Napisz opinię
2017-07-01 11:49:28 - 

Przyjemnie nawilża skórę, skutecznie odkaża