Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Żel Aniosgel 85 NPC to najwyższej jakości preparat do dezynfekcji rąk (higienicznej i chirurgicznej).

Preparat Aniosgel 85 NPC, to środek do skutecznej dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej, rąk charakteryzuje go wysoka skuteczność w zabijaniu licznych: bakterii, grzybów, prątków, doskonale eliminuje działanie wirusów, (wirusa Polio, eliminuje  w 30 sekund). Preparat posiada bardzo długie działanie odkażające do 3 godzin. Aniosgel 85 NPC, jest środkiem bezpiecznym dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Żel hipoalergiczny, sprawdzi się u osób ze skłonnościami alergicznymi. Preparat do dezynfekcji o właściwościach tiksotropowych, które zapobiegają rozpryskiwaniu się płynu, ułatwiając nakładanie na dłonie. Żel Aniosgel 85 NPC należy wcierać w suche dłonie w celu skutecznej dezynfekcji. Preparat głównie przeznaczony dla środowiska medycznego, również doskonale sprawdzi się jako preparat do odkażania rąk w domu, w podróży.

Środek Aniosgel 85 NPC, nie zawiera substancji zapachowych i barwników, powodujących liczne podrażnienia.Preparat bez efektu lepkich dłoni. Środek zawiera eskstrakt z rumianku, który doskonale  pielęgnuje i koi skórę. Powyższa oferta dotyczy produktu o pojemności 1 litra. W naszym sklepie posiadamy również, te same i inne  produkty, przeznaczone do dezynfekcji rąk w kilku  innych pojemnościach. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej
- eliminuje wirusa Polio już w 30 sekund
- skuteczny wobec: bakterii, grzybów i prątków
- działa natychmiast i bardzo długo (do 3 godzin)
- żel hipoalergiczny
- Aniosgel 85 NPC jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
- bez efektu "lepkich dłoni"
- preparat nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
- wzbogacony o  właściwości roślinne z rumianku
- przebadane skuteczne działanie
- w opakowaniu 1 L, w kwadratowej butelce 
- spełnia wszystkie normy medyczne

Napisz opinię
2017-07-03 12:42:43 - 

Żel nie uczula nawet alergików