Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniosgel 85 NPC to najwyższej jakości żel, do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej dłoni, w dużym opakowaniu.

Żel Aniosgel do dezynfekcji dłoni w wydajnym opakowaniu (kanister 5l), również dostępny w naszym sklepie w innych opakowaniach pojemnościowych. Preparat w składzie zawiera: alkohol o 70 procentowym stężeniu, wodę, substancje zmiękczające i nawilżające. Skład został wzbogacony o składnik występujący w rumianku jakim jest bisabol, który doskonale koi i łagodzi skórę. Bisabol bardzo doceniany składnik, powszechnie wykorzystywany w składzie kosmetyków i leków pielęgacyjnych i  łagodzących stany zapalne.

Żel w zastosowaniu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, metodą wcierania. Produkt często wykorzystywany: w placówkach medycznych, szpitalach, gabinetach zabiegowych, salach operacyjnych, polecany w kosmetyce i tam gdzie wymagany jest wysoki standard dezynfekcji, może być również stosowany w warunkach domowych. Preaparat do dezynfekcji Aniosgel o natychmiastowym działaniu, skutecznie eliminuje niebezpieczne dla zdrowia wirusy, (wirusa Polio i Adeno zabija w 30 sekund).

Posiada również działanie bakteriobójcze, zwalcza grzyby i prątki gruźlicy. Preparat o tiksotropowych właściwościach, które zapewniają dokładne rozprowadzenie na dłoniach, nie rozpryskując żelu. Żel nie daje efektu lepkich dłoni, jak większość preparatów tego typu. Produkt posiada naturalne pH, bardzo delikatny i nie wysuszający skóry dłoni. Żel dezynfekujący  Aniosgel jest bardzo wydajny, doskonale sprawdzi sie do codziennego stosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczony dla profesjonalnego użytku m.in. w placówkach medycznych, szpitalach,gabinetach kosmetycznych itp. 
- wykazuje skuteczne działanie wobec: licznych bakterii, wirusów (Adeo, Polio), grzybów i prątków
- posiada  badania powierdzone skutecznością
- działa natychmiast i bardzo długo (do 3 godzin)
- hipoalergiczny, doskonały dla alergików
- zawiera 70 procentowe stężenie alkoholu
- posiada tiksotropowe właściwości, ułatwiające wcieranie w skórę
- żel  bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
- nie daje efektu "lepkich dłoni"
- z bisabolem, naturalny składnik wystepujący w rumianku doskonale łagodzi i pielęgnuje delikatną skórę dłoni
- środek Aniosgel 85 NPC nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
- wzbogacony o ekstrakt z rumianku
- żel w ekonomicznym opakowaniu typu kanister

Napisz opinię
2017-07-03 13:00:32 - 

Żel nie ma ani zapachu ani koloru, przez to po użyciu go na skórze nie pozostaje zupełnie nic a jest oczyszczona i to czuć