Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniosgel 85 NPC to najwyższej jakości żel do dezynfekcji rąk (higienicznej i chirurgicznej).

Żel do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej to preparat alkoholowo, wodny, przeznaczony na odkażanie rąk, metodą wcierania. Preparat dla wszystkich, których praca wymaga dezynfekcji rąk, żel doskonale sprawdzi się również w podróży.  Preparat skutecznie eliminuje i zabija wszelkiego rodzaju bakterie, grzyby, prątki i wirusy, (eliminuje wirusa Polio już w 30 sekund). Działa natychmiastowo, bardzo długo do 3 godzin, działanie potwierdzone badaniami medycznymi.

Środek do dezynfekcji Aniosgel 85 NPC, nie zawiera substancji zapachowych, ani barwników. Żel jest bezpieczny dla osób ze skłonnościami do alergii i osób mających wrażliwą skórę, (hipoalergiczny - testowany dermatologicznie). Preparat został wzbogacony o ekstrakt z rumianku, który posiada właściwości antyseptyczne i łagodzące. Żel dostępny w poręcznej butelce o pojemności 75 ml, bardzo poręczne opakowanie, można zabrać je wszędzie. 

Środek posiada właściwości tiksotropowe, które ułatwiają aplikację, dzięki temu składnikowi, preparat nie rozpryskuje się, bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach.  Żel Aniosgel 85 NPC,  posiada naturalne pH, bezpieczny dla skóry.  Preparat do dezynfekcji mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym, posiadamy również inne środki do dezynfekcji rąk, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do higienicznego i chirurgicznego zastosowania
- preparat hipoalergiczny
- w poręcznym opakowaniu
- eliminuje wirusa Polio w 30 sekund
- właściwości tiksotropowe, ułatwiające aplikację
- bardzo skuteczny wobec: bakterii, wirusów, grzybów i prątków
- działa natychmiast i bardzo długo (do 3 godzin)
- Aniosgel 85 NPC jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
- bez efektu "lepkich dłoni"
- środek Aniosgel 85 NPC nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
- wzbogacony o ekstrakt z rumianku
- posiada naturalne pH
- spełnia wymagania Unijne 

Napisz opinię
2017-07-03 12:38:48 - 

Dłonie nie są wysuszone, nie kleją się