Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniosgel 85 NPC  w żelu do dezynfekcji rąk (higienicznej i chirurgicznej).


Żel do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej, działa natychmiastowo o przedłużonym działaniu do 3 godzin. Preparat ma szerokie spektrum zastosowania na: liczne bakterie, grzyby, prątki, skutecznie eliminuje wirusy, np. wirusa Polio, zabija już w 30 sekund. 
Preaparat posiada właściwości tiksotropowe, które ułatwiają nakładanie żelu, zapobiegają rozpryskiwaniu się substancji, zapewniając idealne rozprowadzenie na powierzchni dłoni.

Preparat hipoalergiczny Aniosgel 85 NPC, testowany dermatologicznie, bezpieczny dla alergików i osób z wrażliwą skórą. Żel o naturalnym pH, nie zawiera barwników i substancji zapachowych, które podrażniają skórę. Środek został wzbogacony o rumiankowy ekstrakt, który posiada właściowści antyseptyczne, doskonale kojące i łagodzące. W tej ofercie żel, dostępny w kwadratowej butelce o pojemności 500 ml, który posłuży dłużej.

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić ten sam produkt, w innych pojemnościach, jak i również inne preparaty polecane do dezynfekcji. Żel Aniosgel 85 NPC, dla wszystkich, którzy z powodów zawodowych, wymagają codziennej dezynfekcji rąk, między innymi dla lekarzy, pielęgniarek. Doskonale sprawdzi się w podróży np. w samochodzie, pociągu itp. oraz warunkach domowych. Środek przeznaczony do odkażania rąk metodą wcierania. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej
- skutecznie eliminuje wirusy m.in. Polio
- posiada właściwości tiksotropowe, które zapobiegają rozpryskiwaniu się preparatu
- bez substancji zapachowych
- skuteczny wobec: bakterii, grzybów i prątków
- działa natychmiast, (do 3 godzin)
- Aniosgel 85 NPC jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
- bez efektu "lepkich dłoni"
- środek Aniosgel 85 NPC, bez substancji zapachowych, nie podrażnia
- z ekstraktem  z rumianku
- działanie potwierdzone licznymi badaniami

Napisz opinię
2017-07-03 12:39:18 - 

Opakowanie jest wydajne, a żel ma odpowiednią konsystencję