Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Środek do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej dłoni

W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry płyn do dezynfekcji dłoni higienicznej i chirurgicznej. Dedykowany głównie do zastosowania przez profesjonalne środowisko dla lekarzy, pielęgniarek oraz pozostałego personelu pracującego w jednostkach szpitalnych. Preparat dezynfekujący polecany także dla kosmetyczek, fryzjerów, masażystów oraz innych profesji mających bezpośredni kontakt z drugą osobą wymagających szczególnego dbania o własne bezpieczeństwo oraz klienta. Jest to środek mający postać żelową idealnie rozprowadzający się na dłoniach, dzięki użytym w składzie specjalistycznym składnikom nadającym mu właściwości tiksotropowe. Środek do dezynfekcji zawiera w składzie alkohol 70 %.

Preparat dezynfekujący Aniosgel 85 NPC dedykowany do bezpośredniego nakładania na skórę, lekki nie wywołuje efektu lepkości na dłoniach. Żel posiada również składniki pielęgnujące skórę między innymi bisabolol pozyskiwany z rumianku rzymskiego mający działanie przeciwzapalne oraz przeciwgrzybiczne i kojące. Preparat dezynfekujący wykazuje szerokie spektrum działania na wirusy, bakterie, grzyby, prątki gruźlicy. Wirusa Polio, Adeno skutecznie eliminuje już w przeciągu 30 sekund, również działa na takie wirusy jak HIV, HVB, HCV, Rotavirus, Coronavirus oraz wirusy H1N1, H5N1, Herpesvirus, Preparat higieniczny Aniosgel działa bardzo skutecznie wykazuje przedłużone działanie do 3 godzin.

W składzie nie znajdziemy barwników ani substancji zapachowych przez co preparat może być stosowany również przez osoby z tendencją do występowania alergii skórnych. Jego działanie zostało potwierdzone wynikami badań według obowiązujących w Polsce Norm Europejskich. Żel dezynfekujący Aniosgel 85 w tej ofercie dostępny w butelce o pojemności 500 ml z wygodną pompką. Posiadamy również inne pojemności tego samego preparatu dezynfekującego a mianowicie butelka 75 ml, o pojemności 1 L oraz duży 5 litrowy kanister.  W naszej ofercie sklepu medycznego znajdą Państwo również inne specjalistyczne produkty do dezynfekcji skóry oraz sprzętów i powierzchni. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- żel dezynfekujący do dłoni
- przeznaczony do dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej
- wykazuje skuteczne  skutecznie wobec: bakterii, wirusów, grzybów i prątków
- działa natychmiast i bardzo długo (do 3 godzin)
- Aniosgel 85 NPC jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii
- bez efektu lepkich dłoni
- środek Aniosgel 85 NPC nie zawiera substancji zapachowych ani barwników
- wzbogacony o ekstrakt z rumianku
- wygodna butelka z pompką
- pojemność 500 ml 

Napisz opinię
2017-07-03 12:43:39 - 

Najbardziej odpowiada mi opakowanie. Wystarczy nacisnąć pompkę i wylatuje odpowiednia porcja żelu