Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Spray  do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego

Płyn, spray Velox Top AF do bardzo szybkiej i skutecznej dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych między innymi takich jak: stoły operacyjne, fotele zabiegowe, łóżka rehabilitacyjne, wózki przewozowe dla chorych, szafki dla pacjentów. Skutecznie odkaża również aparaturę medyczną i operacyjną. Sprawdzi się także przed sterylizacją np. stomatologicznych końcówek, łyżek protetycznych, sylikonowych wycisków, przedmiotów mającyhc styczność z żywnością i innych. 

Płyn do dezynfekcji VeloxTop AF w składzie nie posiada substancji odbarwiających jakimi są: aldehyd i fenol, dlatego też jest bezpieczny dla powierzchni i nie odbarwia ich. Skład posiada innowacyjną formułę z synergią surfaktantów i technologią nano – miceli, która nadaje mu szerokie działanie bójcze oraz doskonałe właściwości myjące. W sprayu znajdują się również substancje antyseptyczne takie jak alkohol etylowy i propan-2-ol, doskonale dezynfekujące, płyn zawiera także aminy i QAV.

Spray do dezynfekcji dostępny w bardzo wygodnej butelce ze spryskiwaczem o pojemności 1 L, wydajny w użytkowaniu. Płyn skutecznie zabija liczne wirusy między innymi takie jak: wirusy otoczkowe (HBV, HIV, HCV, BVDV, Ebola, Rota i Adeo). Skutecznie eliminuje bakterie w tym MRSA, grzyby i prątki gruźlicy. Szczegółowe zastosowanie mikrobiologiczne znajdą Państwo na opakowaniu produktu. W naszym sklepie internetowym, posiadamy także inne produkty dezynfekujące. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do szybkiej i skutecznej dezynfekcji medycznej 
- stosowany do odkażania stołów operacyjnych, foteli zabiegowych, wózków przewozowych dla chorych
- sprawdzi się także przed sterylizacją przedmiotów np. końcówek stomatologicznych, wycisków sylikonowych
- nie posiada substancji odbarwiających
- spray w opakowaniu o pojemności 1 L
- z wygodnym spryskiwaczem
- w bardzo dobrej ofercie rynkowej
- w składzie alkohol etylowy i propan-2-ol
- z innowacyją formułą opartą na synergi i nano - micelach
- szerokie działanie bójcze, m.in. wirusy ( HBV, HIV, BVDV), grzyby, prątki gruźlicy