Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Płyn do szybkiej dezynfekcji w dużym opakowaniu (kanister 5l)

Płyn w kanistrze 5l, Velox Top AF to produkt medyczny przeznaczony do profesjonalnej  wszechstronnej dezynfekcji i mycia różnych powierzchni. Charakteryzuje się doskonałą skutecznością i  szybkością w działaniu. Głównie stosowany w szpitalach i jednostkach medycznych do dezynfekcji: łóżek szpitalnych, rehabiltacyjnych, stołów operacyjnych, foteli zabiegowych, szafek pacjentów, lamp i innych przedmiotów szpitalnych.

Preparat stosowany także w odkażaniu np. aparatury medycznej i operacyjnej, również wykorzystywany przy dezynfekcji przedmiotów przed sterylizacją np. wycisków sylikonowych czy końcówek stomatologicznych. Płyn Velox o przyjemnym zapachu cytrusów, nie drażniącym. Produkt bez aldehydu i fenolu, substancji, które powoduja przebarwienia podczas czynności myjących. Dodatkowo wzbogacony o formułę opartą na synergi surfakantów z nano- micelarną technologią, nadającą produktowi doskonałe właściwości myjące i bójcze.

Płyn Velox Tp AF do dezynfekcji w składzie zawiera alkohol etylowy i propan-2-ol oraz QAV i aminy. Skuteczne działanie potwierdzone licznymi badaniami, zabija  niebezpieczne wirusy do których należą: (HIV, HCV, BVDV, HBV, Rota, Ebola, Adeo), bakterie między innymi: MRSA, grzyby i prątki gruźlicy. Płyn dezynfekujący w bardzo dużym opakowaniu o pojemności 5 L, wydajny w codziennym zastosowaniu. Dokłady sposób użycia znajdą Państwo na opakowaniu produktu, należy przestrzegać zaleceń producenta.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do profesjonalnego zastosowania medycznego 
- w dezynfekcji róznego rodzaju powierzchni i sprzętów medycznych: stółów operacyjnych, foteli zabiegowych, wózków przewozowych dla chorych
- bardzo dobrze dezynfekuje przedmioty przed sterylizacją np. końcówek stomatologicznych, wycisków sylikonowych
- w składzie nie zawiera substancji barwiących
- z  alkoholem etylowym 
- z  formułą opartą na synergi surfakantów i nano - micelach, która nadaje produktowi właściwości myjące i odkażające
- skutecznie eliminuje liczne  wirusy m.in.: HBV, HIV, BVDV, grzyby, prątki gruźlicy
- w bardzo dużym opakowaniu, kanister 5l
- płyn wydajny
- o przyjemnym zapachu cytrusów
- konkurencyjna cena