Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Velox Spray  do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego

Spray z alkoholem do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego itp. również wykorzystywany w instrumentarium stomatologicznym do odkażania między innymi: łyżek protetycznych, wycisków, końcówek, przed ich sterylizacją. Bezpieczny w dezynfekcji przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Preparat Velox Spray charakteryzuje błyskawiczne działanie dezynfekujące, które uzyskamy już po 30 sekundach aplikacji na konkretnej powierzchni. Szerokie spektrum działania: bakteriobójcze (MRSA), grzybobójcze (C.albicans), wirusobójcze - HBV, HCV, HIV, Vaccinia, BVDV, wirus grypy, Herpes simplex, Ebola, Rota, Noro, prątkobójcze. Środek z powodzeniem może być stosowany na powierzchnie szklane i błyszczące, ponieważ, nie brudzi i nie pozostawia smug.

W składzie preparatu znajdziemy alkohol etylowy i propan-2-ol, substancje odkażające. Spray Velox nie zawiera fenolu i aldehydu, substancji odbarwiających, więc jest bezpieczny dla większości powierzchni. Spray wygodny w zastosowaniu o neutralnym zapachu, w butelce ze spryskiwaczem. Przy dezynfekcji należy zachować wszelkie środki ostrożności, zalecane przez producenta. Środek dostępny również w kilku innych opcjach, jeżeli chodzi o pojemność i opakowanie. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- polecany do  dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu medycznego
- bezpieczny w odkażaniu przedmiotów mających kontakt z żywnością
- Velox Spray doskonały do czyszczenia  przedmiotów przed sterylizacją np. stomatologiczną
- spray o neutralnym zapachu
- błyskawiczne działanie w 30 sekund
- skutecznie zabija wirusy, bakterie, prątki gruźlicy, grzyby
- w składzie zawiera alkohol etylowy
- Velox Spray nie pozostawia smug na szkle i powierzchniach błyszczących
- środek nie odbarwia powierzchni
- w kilku wariantach pojemnościowych

Napisz opinię
2017-07-18 20:17:06 - 

Bardzo dobrze się go używa, spray rozpyla równomiernie