Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularny środek  do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego

Velox Spray to alkoholowy preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, trudno dostępnych miejsc, sprzętu medycznego, aparatury, łóżek dla pacjentów, stoły operacyjne, blaty, można nim również czyścić przedmioty mające styczność z żywnością. Stosowany także w odkażaniu sprzętu stomatologicznego np. wycisków protetycznych, koncówek do aparatury, itp. przed sterylizacją oraz innych rzeczy medycznych. Dokładne zastosowanie preparatu umieszcone jest na odwrocie opakowania.

Płyn Velox Spray posiada szeroki zakres działania, eliminuje rożnego rodzaju niebezpieczne dla człowieka: bakterie m.in. (MRSA), grzyby C.albicans, wirusy typu: Herpes simplex, Ebola, Rota, Noro oraz HIV, HCV, BVDV, Vaccinia, HBV, skutecznie działa także na prątki gruźlicy. Działanie preparatu uzyskamy już w 30 sekund od zastosowania płynu na powierzchni. Preparat nie zawiera środków barwiących, można stosować go na różne powierzchnie bez obaw, że zostaną zniszczone. Płyn posiada neutralny zapach, dzięki temu jest bezpieczny nawet dla osób m.in. z chorobami oddechowymi.  

Preparat Velox Spray doskonale  sprawdza się na szklanych i błyszczących powierzchniach nie powodując smug. Velox Spray zawiera alkohol etylowy i propan-2-ol, posiadające  silne właściwości odkażające. Prezentowany produkt to płyn dezynfekujący w dużym opakowaniu typu kanister 5l, który wystarczy na dłuższe  zastosowanie. W naszym sklepie posiadamy kilka rodzajów opakowań tego samego środka  dezynfekującego np. w butelce ze spryskiwaczem 1l, w kanistrze 5l, prosimy o zapoznanie się z ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- polecany do  profesjonalne dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu medycznego
- bezpieczny w odkażaniu przedmiotów mających kontakt z żywnością
- zalecany do dezynfekcji  przedmiotów przed sterylizacją np. stomatologiczną
- bez drażniącego zapachu
- natychmiastowe  działanie w 30 sekund
- eliminuje niebezpieczne  wirusy np. HIV, HCV, HBV, BVDV, bakterie, prątki gruźlicy, grzyby
- Velox Spray zawiera alkohol etylowy
- nie tworzy smug na szkle i powierzchniach błyszczących
- nie zawiera substancji odbarwiających powierzchnie 
- w kanistrze 5l
- środek bardzo wydajny

Napisz opinię
2017-07-18 20:16:18 - 

Bardzo dobrze dezynfekuje i wystarcza na długo

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: