Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Chusteczki do dezynfekcji w wygodnej tubie

Chusteczki Velox w tubie, przeznaczone do szybkiej i skutecznej dezynfekcji małych powierzchni, medycznego sprzętu, przedmiotów mających kontakt z żywnością. Mogą posłużyć również do zdezynfekowania np. foteli stomatologicznych, łóżek, aparatury. Przed sterylizacją chusteczkami można również dezynfekować np. końcówki stomatologiczne, łyżki protetyczne czy formy sylikonowe. Chusteczki działają bakteriobójczo, zabijają liczne wirusy (także wirusy Rota i Adeno), grzyby oraz prątki gruźlicy.

Produkty w składzie zawierają alkohol etylowy - doskonale sprawdzą się jako środek antyseptyczny i propanol-2-ol, (alkoholo izopropylowy) - również posiada właściwości dezynfekujące i odtłuszczające. W składzie znajdziemy również aminy i QAV. Chusteczki są wolne od substancji odbarwiających powierzchnię aldehydu i fenolu. Chusteczki posiadają niedrażniący przyjemny zapach. Produkty powstały z trwałej i delikatnej włókniny. Chusteczki dezynfekujące są bardzo wygodne i szybkie w zastosowaniu.

W celu zdezynfekowania należy dokładnie przetrzeć wcześniej umytą powierzchnię lub przedmiot chusteczką, bądź kilkoma chusteczkami w zależności od wielkości, (szczegóły zastosowania na opakowaniu). Dzięki optymalnemu nawilżeniu zapewniają trwałą dezynfekcję, bez używania wody i dodatkowych substancji odkażających. Chusteczki do dezynfekcji są dostępne w bardzo poręcznym opakowaniu typu tuba, (100 sztuk chusteczek) szczelnie zamykana.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- chusteczki do dezynfekcji powierzchni, sprzętu medycznego, przedmiotów mających styczność z żywnością
- doskonale sprawdzą się w dezynfekcji np. foteli stomatologicznych, łóżek protetycznych, przedmiotów przed sterylizacją
- szerokie spektrum działania skutecznie eliminują: bakterie, wirusy, grzyby, prątki gruźlicy
- z alkoholem etylowym i izopropylowym, (środki antyseptyczne)
- posiadają właściwości czyszczące
- niedrażniący zapach
- wygodne w zastosowaniu
- zapewniają skuteczną dezynfekcję
- nie wymagają użycia wody
- w poręcznej tubie szczelnie zamykanej
- 100 sztuk delikatnych i trwałych chusteczek

Napisz opinię
2017-07-18 20:16:39 - 

Opakowanie jest wygodne i wydajne