Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wkład uzupełniający chusteczek Velox Vipes, do dezynfekcji

Chusteczki Velox wkład uzupełniający, który można wykorzystywać do uzupełniania chusteczek w wcześniej zakupionym opakowaniu tuba lub samodzielnie. Chusteczki posiadają właściwości dezynfekujące. Chusteczki można używać również w dezynfekcji mniejszych powierzchni i różnego rodzaju przedmiotów medycznych np. aparatury medycznej lub tez foteli stomatologicznych jak i również z rzeczami mającym kontakt z żywnością.

Produkty sprawdzą się także przy odkażaniu przedmiotów przed ich sterylizacją np. łyżek protetycznych, końcówek stomatologicznych czy wycisków sylikonowych. Chusteczki Velox Vipes - wkład uzupełniający (100 szt.) Chusteczki posiadają doskonałe właściwości myjące i szerokie spektrum działania dezynfekującego, skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju bakterie, prątki gruźlicy, grzyby i wirusy między innymi (Rota i Adeo), dzięki innowacyjnej formule opartej na synegrii surfaktantów i technologii nano - miceli.

W składzie znajdziemy także alkohol etylowy i izopropylowy, substancje posiadające antyseptyczne właściwości. Produkty nie zawierają aldehydu i fenolu, dlatego też nie powodują odbarwień na powierzchni. Chusteczki do dezynfekcji bardzo komfortowe w codziennym zastosowaniu, należy przetrzeć nimi wcześniej oczyszczoną powierzchnię. Chusteczki o lekkim cytrusowym zapachu, występują w opakowaniu typu tuba w ilości 100 sztuk i w opakowaniu uzupełniającym również w tej samej ilości. Chusteczki do zastosowania w środowisku medycznym, również przydatne w domu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wygodny wkład uzupełniający chusteczek do dezynfekcji
- przeznaczone do skutecznej dezynfekcji  m.in. powierzchni, sprzętu medycznego itp.
- można również stosować do dezynfekcji np. foteli stomatologicznych,  końcówek stomatologicznych przed sterylizacją
- wykazują działanie bakteriobójcze, eliminują  wirusy (Rota, Adeo), grzyby, prątki gruźlicy
- w składzie zawierają  alkohol etylowy i izopropylowy
- doskonale czyszczą 
- w technologi nano - miceli
- chusteczki o przyjemnym zapachu
- komfortowe w codziennej pracy
- dezynfekują bez użycia wody
- 100 sztuk chusteczek 
- można używać samodzielnie lub wymiennie do tuby z chusteczkami, ( tuba z chusteczkami dostępna w naszym sklepie)

Napisz opinię
2017-07-18 20:18:17 - 

Kupiłam opakowanie już chwilę temu i wciąż mam chusteczki. Bardzo wydajne