Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Chusteczki do dezynfekcji w wygodnej tubie bez alkoholu

Chusteczki do dezynfekcji w wygodnej tubie,  doskonale sprawdzają sie w szybkiej dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni oraz sprzętu  medycznego. Produkty polecane w czyszczeniu i dezynfekcji przedmiotów wykorzystywanych w żywności. Używane również w dezynfekcji: łóżek, foteli dentystycznych aparatury medycznej. Chusteczki także  nadają się w odkażaniu przedmiotów przed sterylizacją między innymi takich jak: łyżki protetyczne, końcówki stomatologiczne, formy sylikonowe.

Skutecznie eliminują bakterie, prątki gruźlicy, grzyby, wirusy w tym wirusa Rota i Adeno. Chusteczki Velox Vipes w tej ofercie nie posiadają w swoim składzie alkoholu, są bezpieczne szczególnie dla osób uczulonych na ten rodzaj substancji. Mogą Państwo również zakupić te same chusteczki z zawartością alkoholu etylowego i izopropyloweg. Produkty nie odbarwiają powierzchni czyszczących, ponieważ nie zawierają aldehydu i fenolu. Chusteczki o bardzo przyjemnym zapachu. 

Przed zastosowaniem produktu dezynfekującego należy, dokładnie oczyścić powierzchnię i dopiero potem przetrzeć chusteczką lub chusteczkami, wtedy uzykamy najlepszy efekt dezynfekcji. Ich użycie nie wymaga zastosowania wody, doskonałe nawilżenie substancjami czyszczącymi i dezynfekującymi, zapewnia skuteczne działanie. Opakowanie chusteczek do dezynfekcji w bardzo poręcznej tubie. W opakowaniu znajduje się 100 sztuk chusteczek z delikatnej włókniny.


punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- chusteczki bez alkoholu
- stosowane w dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni, sprzętu medycznego
- polecane w odkażaniu przedmiotów mających styczność z żywnością
- bardzo dobrze  sprawdzą się w dezynfekcji np. łóżek protetycznych, foteli stomatologicznych, przedmiotów przed sterylizacją
- potwierdzone działanie  bakteriobójcze, skuteczne na wszelkie wirusy, grzyby i prątki gruźlicy
- doskonale  czyszczą i dezynfekują
- bardzo przyjemny zapach
- w składzie aminy i QAV
- komfortowe w codziennej pracy
- łatwe w stosowaniu
- optymalnie nawilżone, nie wymagają użycia wody
- ekonomiczne opakowanie tuba