Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bezalkoholowe chusteczki dezynfekujące Velox Vipes, wkład uzupełniający

Wkład uzupełniający w postaci chusteczek dezynfekujących do uzupełniania chusteczek w tubie. Chusteczki Velox Vipes przeznaczone do skutecznego odkażania powierzchni i różnego rodzaju przedmiotów medycznych np. końcówek stomatologicznych przed sterylizacją, wycisków sylikonowych, łyżek protetycznyc. Chusteczkami można również czyścić  fotele stomatologiczne oraz  rzeczy mające kontakt z żywnością.

Chusteczki we wkładzie uzupełniającym charekteryzują się bardzo dobrymi właściwościami czyszczącymi, posiadają również szeroki zakres działania dezynfekującego, zabijają liczne: bakterie, prątki gruźlicy, grzyby i wirusy m. in. (Rota i Adeo). Swoje właściwości myjącą - dezynfekujące zawdzięczają  innowacyjnej formule, która została oparta na synegrii surfaktantów i technologii nano - miceli. Chusteczki w tym wkładzie nie zawierają alkoholu, bezpieczne dla osób uczulonych szczególnie na alkochol izopropylowy. W naszej ofercie również dostępny jest wariant z alkoholem.

Chusteczki bez zawartości aldehydu i fenolu, nie odbarwiają czyszczonych powierzchni. Produkty  do dezynfekcji w postaci chusteczek dezynfekujących to bardzo wygodna ochrona przed drobnoustrojami, bakteriami, wirusami, itp. Chusteczki Velox Vipes posiadają  delikatny cytrusowym zapachu, który nie podrażnia. Opakowanie można wykorzystywać jako zamiennik do tuby z chusteczkami lub osobno. Tubę z chusteczkami zakupią  Państwo również w naszym sklepie w ilości 100 sztuk. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wkład Velox Vipes uzupełniający do tuby z chusteczkami
- chusteczki do skutecznej dezynfekcji różnych  powierzchni, sprzętu medycznego, przedmiotów mających styczność z żywnością
- wykorzystywane również do dezynfekcji np. foteli stomatologicznych,  końcówek stomatologicznych przed sterylizacją
- wykazują doskonałe działanie bakteriobójcze, eliminują  wirusy, grzyby, prątki gruźlicy
- w tej wersji bez alkoholu
- bardzo dobrze myją i dezynfekują
- w innowacyjnej  technologii (nano - miceli)
- delikatny cytrynowy zapach
- wygodne w codziennym zastosowaniu
- nie wymagają użycia wody
- opakowanie posiadające 100 sztuk chusteczek
- zamiennik do opakowania chusteczek w tubie

Napisz opinię
2017-07-18 20:17:47 - 

Nie podrażnia skóry, chusteczki są odpowiednio nasączone. Ani za dużo ani za mało

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: