Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Velox Foam Extra płyn do dezynfekcji sprzętu medycznego i powierzchni, kanister 5l

Velox Foam Extra to specjalistyczny środek do mycia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego. Polecany do zastosowania w medycznych placówkach, może być stosowany na oddziałach intensywnej opieki medycznej, na blokach operacyjnych. Jego zastosowanie również poleca się na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu, (nie zawiera alkoholu). Nie pozostawia uszkodzeń na szkle, porcelanie, metalu, materiałach gumowych oraz innych tworzywach sztucznych.

Środek do dezynfekcji Velox nie zawiera w składzie składników odbarwiających i podrażniających takich jak aldehydy i fosforany. Velox Foam Extra skutecznie zabija i eliminuje bakterie, wirusy  w tym: (HBV, HCV, HIV, BVDV, Herpes simplex, Ebola), grzyby, prątki gruźlicy. Preparat skutecznie myje i dezynfekuje pozostawiając swieży zapach w powietrzu, nie podrażniający dróg oddechowych i skóry.

Preparat dezynfekujący Velox Foam Extra wykazuje skuteczne działanie już w wciągu 1 minuty, jego dokładne zastosowanie na każdy z wymienionych obszarów typu grzyby, prątki, wirusy i bakterie znajdą Państow na opakowaniu produktu lub w dołączonej ulotce. Ponieważ każdy z nich wymaga odpowiedniego stężenia i czasu aby odnosił działanie biobójcze czy wirusobójcze. Płyn dezynfekujący Velox Foam Extra występuje w dwóch wariantach opakowaniowych w butelce z dozownikiem o pojemności 1 l i w dużym kanistrze. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Velox Foam Extra do dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego i powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu
- środek bezalkoholowy
- skuteczność już w ciągu 1 minuty
- polecany nawet do bardzo delikatnych powierzchni
- może być stosowany na oddziałach intensywnej opieki medycznej, na blokach operacyjnych
- wolny od aldehydów i fosforanów
- pozostawia przyjemny świeży zapach
- nie odbarwia i nie pozodtawia smug na powierzchni
- wykazuje szerokie spektrum działania na bakterie, wirusy, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy takie jak: HBV, HCV, HIV, BVDV, Herpes simplex, Ebola)
może być stosowany bez uszkodzeń na powierzchnie: szklane, porcelanowe, gumowe, ze szkła akrylowego, metali oraz wybranych tworzyw sztucznych
- posiada normy unijne w zakresie środków do dezynfekcji 
- w składzie również: amina, czterorzędowy związek amonowy
- duże opakowanie