Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Viruton Extra 1l do mycia i dezynfekcji narzędzi

Viruton Extra koncentrat polecany do skutecznej dezynfekcji narzędzi. Jest to doskonały środek myjąco – czyszczą - dezynfekujący stosowany głównie w środowisku medycznym. Idealnie sprawdza się w myciu i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych rotacyjnych. Preparat również może być wykorzystywany do dezynfekcji manualnej w myjkach ultradźwiękowych. Jego zastosowanie skutecznie eliminuje ryzyko występowania zakażeń. Viruton doskonale radzi sobie na zaschniętych powierzchniach, skutecznie usuwając zabrudzenia organiczne.

Posiada bardzo dobre właściwości myjące i dezynfekujące zawdzięcza to technologii opartej na nasynergii surfaktanów i technologii nano - miceli. Co najistotniejsze to szerokie spektrum działania między innymi na: wirusy, prątki, Adeno, Polio. Już niewielkie 5 % stężenie roztworu pozwala na dokładne mycie i skuteczną dezynfekcję. W celu uzyskania większej ilości informacji odnoście dezynfekcji należy zapoznać się z informacją dostępną na opakowaniu. Preparat Viruton Extra również wykazuje bardzo dużą tolerancję na materiały typu: stal szlachetna, nikiel, miedź, aluminium, porcelana, szkło oraz tworzywa sztuczne bez ryzyka ich uszkodzenia.

Viruton Extra jest to środek medyczny wyprodukowany zgodnie z normami unijnymi dla środków dezynfekcyjnych. Ten preparat zakupią Państwo w naszym sklepie w kilku wariantach opakowaniowych. Niniejsza oferta dotyczy butelki o pojemności 1 litra koncentratu o nazwie Viruton Extra. Środek dla profesjonalnych użytkowników. W ofercie sklepu znajdą Państwo inne specjalistyczne środki do mycia i dezynfekcji rąk, sprzętu oraz powierzchni.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Viruton Extra koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi
- wykazuje wysoką tolerancję na materiały o różnej strukturze
- szerokie spektrum działania: bakterie w tym MRSA, wirusy (Adeno, Polio), wirusy otoczkowe (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia), prątki (M. avium, M. terrae), grzyby (C. albicans) 
- posiada doskonałe właściwości myjące
- formuła myjąca oparta na nasynergii z technologią nano - miceli
- niskie stężenie roztworu roboczego 0,5 % pozwala na dokładne mycie i dezynfekcję
- środek polecany do zastosowania na isnstrumenty chirurgiczne rotacyjne
- stosowany również do dezynfekcji manualnej w myjkach ultradźwiękowych
- skutecznie redukuje ryzyko zakażenia
- bardzo dobrze radzi sobie z zaschniętymi zabrudzeniami
- polecany na takie materiały jak: stal szlachetna, nikiel, miedź, aluminium, porcelana, szkło i tworzywa sztuczne
- wytworzony zgodnie z normami unijnymi dla środków dezynfekcyjnych (EN 14885)
- w wygodnej butelce z dozownikiem