Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Viruton Extra 5l koncentrat do mycia i dezynfekcji w ekonomicznym opakowaniu typu kanister

Viruton Extra to specjalistyczny środek do dezynfekcji i mycia narzędzi. To preparat w postaci koncentratu przeznaczony do rozcieńczania. Jego zastosowanie pozwala na mycie i skuteczną dezynfekcję narzędzi chirurgicznych. Stosowanie tego preparatu zmniejsza ryzyko występowania licznych zakażeń i infekcji. Środek wykazuje bardzo dobre właściwości zarówno myjące jak i dezynfekujące, które można uzyskać już w niewielkim stężeniu roztworu ok 0,5 %.

W celu odpowiedniego zastosowania należy zapoznać się z instrukcją obsługi dostępną na opakowaniu. Doskonale radzi sobie z zaschniętymi zabrudzeniami szczególnie organicznymi np. krew i inne wydzieliny. Środek Viruton Extra głównie polecany jest w myciu i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych. Również może być stosowany w ręcznej dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych. Posiada doskonałe właściwości myjące, a także biobójcze, wirusobójcze, eliminuje prątki i grzyby, dzięki innowacyjnej technologii nano - miceli opartej również na nasynergii surfaktanów. Wykazuje szerokie spektrum działania na liczne: bakterie w tym MRSA, wirusy (Adeno, Polio), wirusy otoczkowe (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia), prątki (M. avium, M. terrae), grzyby (C. albicans).

Środek nie niszczy powierzchni: z niklu, aluminium, stali szlachetnej, porcelany, szkła, tworzyw sztucznych. Viruton Extra płyn do dezynfekcji jest bezpiecznym preparatem spełniającym normy unijne. Środek występuje w kilku wariantach opakowaniowych. Mogą go Państwo zakupić w ekonomicznym kanistrze 5l lub w poręcznej butelce o pojemności 1 l. W ofercie sklepu także inne preparaty polecane w dezynfekcji narzędzi, powierzchni oraz skóry. Preparat dla profesjonalnego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi
- Viruton w ekonomicznym opakowaniu typu kanister 5 l
- preparat wykazuje doskonałe właściwości myjące i dezynfekujace
- doskonały na zaschnięte zabrudzenia organiczne
- najczęściej polecany do zastosowania na różnego rodzaju instrumenty chirurgiczne
- do zastosowania w dezynfekcji manualnej w myjkach ultradźwiękowych
- minimalizuje ryzyko zakażeń
- polecany na materiały o różnej strukturze np. nikiel, miedź, aluminium, stal szlachetna, szkło, porcelana i inne tworzywa sztuczne
- juz niewielkie stężenie roztworu roboczego 0,5 % pozwala na dezynfekcję
- bezpieczny, spełnia normy unijne
- dostępny w naszej ofercie w kilku wariantach opakowaniowych
- szerokie spektrum działania na: bakterie w tym MRSA, wirusy (Adeno, Polio), wirusy otoczkowe (HIV, HBV, HCV, BVDV, Vaccinia), prątki (M. avium, M. terrae), grzyby (C. albicans)