Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Quatrodes One koncentrat 1l do rozcieńczania polecany do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni

Quatrodes One środek myjący o działaniu dezynfekującym. Quatrodes One preparat polecany w myciu i dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów medycznych między innymi do powierzchni: łóżek, foteli zabiegowych, stołów operacyjnych, aparatury medycznej. Stosowany może być także na materiały obiciowe i wyroby z tworzywa ABS. Wykazuje szeroką tolerancję nie uszkadzając powierzchni w takich materiałach jak: stal szlachetną, aluminium, porcelana, guma, chrom, szkło akrylowe. Zastosowanie tego rodzaju preparatu pozwala na skuteczną dezynfekcję w niewielkim stężeniu 0, 15 % już w przeciągu 15 minut.

Pozwala to na zużycie mniejszej ilości preparatu do dezynfekcji, a w konsekwencji na oszczędność w porównaniu do innych środków dezynfekujących. Quatrodes One zabija i eliminuje liczne bakterie, wirusy, prątki oraz grzyby. Doskonałe mycie i dezynfekcje zapewnia mu nowoczesna formuła oparta na nasynegrii surfaktanów i technologii nano -  miceli. W składzie nie znajdziemy aldehydów i fenoli, substancji niebezpiecznych dla zdrowia i odbarwiających. Produkt dostępny w wygodnej butelce o pojemności 1 l z dozownikiem.

Quatrodes One do dezynfekcji i mycia występuje również w innych opcjach opakowaniowych takich jak kanister 5l ekonomiczne opakowanie do zastosowania w dużych placówkach. Jest to środek przeznaczony dla profesjonalnego użytku, powinien być wykorzystywany zgodnie z zaleceniami producenta dostępnymi na ulotce. Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, ponieważ posiadamy większą ilość środków z przeznaczeniem do mycia i dezynfekcji skóry, powierzchni oraz narzędzi.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- Quatrodes One w koncentracie
- środek do dezynfekcji i mycia nieinwazyjnych wyrobów medycznych
- szczególnie polecany do powierzchni: łóżek, foteli zabiegowych, stołów operacyjnych, aparatury medycznej
- koncentrat o wyjątkowych właściwościach myjących
- posiada formułę opartą na nasynegrii surfaktanów i technologii nano-miceli
- niskie stężenie 0, 15 % wykazuje skuteczne działanie dezynfekujące w ciągu 15 minut
- nie niszczy takich powierzchni jak: stal szlachetna, aluminium, porcelana, guma,chrom, szkło akrylowe
- polecany także na materiały obiciowe i wyroby z tworzyw ABS
- nie zawiera aldehydów i fenoli
- bardzo wydajny
- wytworzony według norm unijnych zgodnych ze środkami dla dezynfekcji
- w składzie zawiera: czwartorzędowy związek amonowy, pochodne biguanidyny, aminy
- w wygodnej butelce o pojemności 1 l z dozownikiem
- posiada szerokie spektrum działania na  liczne bakterie w tym MRSA, wirusy osłonkowe (Vaccinia, wirusy grupy A, B C, Ebola, Herpes simplex, HIV, HBV, HCV), prąki (M. avium, M. terrae) oraz grzyby (C. albicans)