Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Quatrodes One koncentrat do mycia i dezynfekcji 5l

Koncentrat Quatrodes One to specjalistyczny środek dla profesjonalnego zastosowania. Przeznaczony jest głównie do dezynfekcji i nieinwazyjnego mycia wyrobów medycznych. Szczególnie polecany w warunkach medycznych do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni łóżek, foteli zabiegowych, stołów operacyjnych oraz aparatury medycznej. Jego zastosowanie jest również bezpieczne w zetknięciu z materiałami obiciowymi i tworzywami ABS. Również wykazuje wysoką tolerancję w przypadku zastosowania go na stal szlachetną, aluminium, porcelanę, gumę, szkło akrylowe oraz chrom.

Quatrodes One nie zawiera substancji odbarwiających takich jak aldehydy czy fenole, które również są niebezpieczne dla zdrowia. Oprócz doskonałych właściwości myjących posiada również skuteczne działanie dezynfekujące między innymi na: wirusy, prątki, grzyby. Warto zauważyć, że już bardzo niskie stężenie o 0,15 % wykazuje doskonałe działanie dezynfekujące w przeciągu 15 minut. Właściwości myjąco – dezynfekujące posiada, dzięki zastosowaniu nowoczesnej formuły opartej na nasynegrii surfaktanów i technologii nano - miceli to czyni go produktem wyjątkowo skutecznym.

Dokładne zastosowanie preparatu i wymagane stężenie w przypadku eliminacji poszczególnych prątków, grzybów,  wirusów i bakterii znajdą Państwo na opakowaniu. Należy pamiętać, że tylko odpowiednie zastosowanie według zaleceń producenta daje skuteczną ochronę i zmniejsza ryzyko zakażeń. Ponadto nasz środek jest certyfikowanym wyrobem medycznym, dzięki temu bezpieczny. Quatrodes One do kupienia w dwóch wariantach o pojemności 1 l i 5l, również w naszym sklepie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- koncentrat Quatrodes One dla profesjonalnego zastosowania
- preparat przeznaczony do dezynfekcji i mycia nieinwazyjnych wyrobów medycznych
- polecany do powierzchni: łóżek, foteli zabiegowych, stołów operacyjnych, aparatury medycznej
- skutecznie zabija i eliminuje liczne bakterie w tym MRSA, wirusy osłonkowe (Vaccinia, wirusy grupy A, B C, Ebola,  Herpes simplex, HIV, HBV, HCV),  prąki (M. avium, M. terrae) oraz grzyby (C. albicans)
- posiada doskonałe właściwości myjące 
- z nowoczesną formułą opartą na nasynegrii surfaktanów i technologii nano-miceli
- już niskie stężenie 0, 15 % wykazuje skuteczne działanie dezynfekujące w ciągu 15 minut
- może być stosowany na: stal szlachetna, aluminium, porcelana, guma,chrom, szkło akrylowe
- Quatrodes One polecany materiały obiciowe i wyroby z tworzyw ABS
- nie zawiera substancji odbarwiających jak aldehydy i fenole
- spełnia normy unijne w zakresie bezpieczeństwa dla środków dezynfekujących
- pozostawia lekki świeży zapach
- w ekonomicznym opakowaniu kanister 5l