Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Koncentrat do mycia powierzchni wodoodpornych podłóg

W tej ofercie prezentujemy koncentrat do mycia powierzchni wodoodpornych podłogowych m.in.: podłogi PVC, linoleum, lastriko, gres, terakota, marmur itp., nie zaleca stosować preparatu do wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna. Zastosowanie płynu pozwala na dokładne wymycie podłóg oraz utrzymanie ich w lepszej czystości. Środek myjący do podłóg zawiera w składzie surfakanty cukrowe, dzięki temu ma bardzo dobre właściwości zwilżające, czyszczące, pozwalające na skuteczne usuwanie zabrudzeń, które trudno usunąć zwykłym płynem myjącym. Preparat nadający się mycia ręcznego i maszynowego w automatach i szorowarkach. Zastosowanie tego rodzaju preparatu nadaje połysk na mytej powierzchni. A zawarte w preparacie środki chronią podłogę, konserwując ją.

Płyn do podłóg Mediclean 110 Floor posiada również właściwości antystatyczne, które zabezpieczają na dłuższy czas przed zabrudzeniami. Preparat wytwarza niewielką ilość piany w składzie emulsja woskowa posiadająca właściwości antypoślizgowe. Płyn idealnie nadaje się na podłóg w zakładach pracy, jednostkach medycznych, placówkach publicznych, marketach. Może być także używany w warunkach domowych. Polecany również do stosowania z środkami dezynfekującymi. Preparat myjący do podłóg jest bardzo wydajny 1 litr koncentratu pozwala na uzyskanie, aż 400 litrów roztworu roboczego. Produkt o pH ok. 8, posiada atest PZH HŻ. Preparat pozostawia delikatny niepodrażniający zapach egzotycznych owoców. 

Sposób zastosowania w zależności od mycia ręcznego czy maszynowego środek należy rozrobić w odpowiednim stężeniu. W składzie preparatu znajdziemy związki powierzchniowo czynne, substancje pielęgnujące, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa barwnik. W tej ofercie preparat myjący do podłóg w opakowaniu 1 l, posiadamy również ten sam środek w opakowaniu typu kanister o pojemności 5 litrów. W naszym sklepie znajdą Państwo także inne środki myjące i dezynfekujące. 

Sposób użycia: koncentrat do rozcieńczania w wodzie

Mycie ręczne: od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody
Mycie maszynowe: od 25 do 100 ml na 10 l zimnej wody
Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- koncentrat do rozcieńczania
- p
łyn myjący do podłóg wodoodpornych m.in. podłogi PVC, linoleum, lastriko, gres, terakota, marmur itp.
- nadje się do mycia ręcznego i za pomocą maszyn
- polecany do zastosowania w zakładach pracy, jednostkach medycznych, użytku publicznego, marketach, również w warunkach domowych
- płyn posiada doskonałe właściwości myjące, czyszczące, zwilżające, dzięki zastosowaniu surfakantów cukrowych
- pozostawia na powierzchni połysk
- w składzie składniki pielęgnujące, konserwujące
- pozostawia na powierzchni delikatny zapach
- opakowanie 1L