Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Koncentrat do mycia podłóg 

Preparat do mycia podłóg w koncentracie to propozycja dla wszystkich placówek o dużych powierzchniach jak np. szpitale, zakłady pracy, supermarkety i inne instytucje użytku publicznego. Preparat można także stosować w warunkach domowych jako środek myjący do podłogi. Preparat nadaje się na powierzchnie wodoodporne jak np. podłogi PVC, linoleum, lastriko, gres, terakota, marmur, podłogi, nie zaleca się mycia nim wykładzin dywanowych oraz podłóg z drewna surowego. Zastosowanie tego rodzaju preparatu pozwala na szybsze i efektywniejsze mycie nawet bardzo zabrudzonych powierzchni a to dzięki zastosowaniu w składzie surfakantów cukrowych mających właściwości zwilżające, czyszczące.

Płyn myjący do podłóg można stosować do mycia ręcznego oraz maszynowego np. do czyszczarek mechanicznych szorowarek i innych maszyn czyszczących. Oprócz właściwości myjących preparat bardzo dobrze konserwuje podłogi zabezpiecza również powierzchnie przed zabrudzeniami, dzięki właściwościom antystatycznym. Preparat w składzie posiada również emulsję woskową, nadającą właściwości antypoślizgowe. Płyn pozostawia bardzo delikatny i niepodrażniający zapach w powietrzu, kompozycja zapachowa egzotyczne owoce. Produkt można stosować wraz z preparatami do dezynfekcji.

Środek myjący do podłóg o pH 8, posiada atest PZH HŻ. Środek bardzo szybko wysycha na powierzchni nadając delikatny połysk, tworząc powłokę ochronną. Preparat w koncentracie jest bardzo wydajny jego 1 L pozwala na sporządzenie 400 L roztworu roboczego. W tej ofercie preparat o pojemności 5 L w dużym kanistrze, posiadamy również ten sam środek w mniejszej pojemności 1 L. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również inne środki myjące również dezynfekujące do skóry i powierzchni. W zależności od zastosowania należy rozrobić go w odpowiednich proporcjach poniżej sposób rozcieńczania.

Sposób użycia: 

Mycie ręczne: od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody
Mycie maszynowe: od 25 do 100 ml na 10 l zimnej wody
Umyć powierzchnię i zostawić do wyschnięcia

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- koncentrat do rozcieńczania w zimnej wodzie
- środek myjący do podłóg wodoodpornych: 
podłogi PVC, linoleum, lastriko, gres, terakota, marmur itp.
- nadaje się do mycia ręcznego i za pomocą maszyn
- polecany na duże powierzchnie do zastosowania w zakładach pracy, jednostkach medycznych, użytku publicznego, marketach, również w warunkach domowych
- płyn posiada doskonałe właściwości myjące, czyszczące, zwilżające, dzięki zastosowaniu surfakantów cukrowych
- pozostawia na powierzchni połysk
- zawiera składniki konserwujące
- właściwości antystatyczne chronią przed zanieczyszczeniami
- pozostawia na powierzchni delikatny zapach kompozycja owoców egzotycznych
- opakowanie 5 L kanister