Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobry koncentrat myjący w dużym kanistrze 5 l

W tej ofercie chcielibyśmy przedstawić Państwu bardzo dobry środek myjący jakim jest Mediclean Surface 210 w dużym opakowaniu typu kanister. Opakowania kanister są bardziej opłacalne szczególnie w przypadku codziennego mycia większych powierzchni. Środek myjący w koncentracie jest przeznaczony do rozrabiania w zimnej wodzie. Dzięki możliwości rozcieńczania uzyskujemy większą ilość preparatu myjącego, co pozwala również zaoszczędzić pieniądze. Ten rodzaj koncentratu polecany jest do mycia różnego rodzaju powierzchni wodoodpornych mogą to być: tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, szkło, drzwi, okna, meble i wszystkie inne powierzchnie nadające się do mycia zwykłymi środkami.

Preparat w koncentracie do mycia został przeznaczony do profesjonalnego zastosowania najczęściej w placówkach medycznych, użytku publicznego np. zakłady pracy itp. niekiedy stosowany również w codziennych czynnościach w warunkach domowych. Przed zastosowaniem środka należy zapoznać się zaleceniami producenta. Ten rodzaj koncentratu można także stosować w zakładach przetwórstwa spożywczego odpowiedni również do użytku na powierzchniach mających kontakt z żywnością – w przypadku styczności z jedzeniem po umyciu należy spłukać powierzchnie wodą zdatną do picia. Środek ułatwia czyszczenie każdej powierzchni, nadając jej delikatny połysk. Właściwości antystatyczne chronią przed zabrudzeniami.

Środek o delikatnej i niedrażniącej kompozycji zapachowej zielonej herbaty i czerwonych owoców. Skład preparatu: 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on, niejonowe środki powierzchniowo czynnych, EDTA i jego sole. Kompozycja zapachowa. Środek myjący bardzo wydajny 1 l koncentratu pozwala uzyskać 400 ml roztworu roboczego. Sposób użycia 200 do 250 ml należy rozcieńczyć w 10 litrach zimnej wody tak rozcieńczonym preparatem myć powierzchnie, pozostawiając do wyschnięcia. W naszej ofercie środek Mediclean Surface 210 - koncentrat myjący dostępny również w mniejszym opakowaniu 1 l.

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- koncentrat do rozcieńczania bardzo wydajny
- w dużym kanistrze o pojemności 5 litrów
- przeznaczony do profesjonalnego użytku np. w jednostkach medycznych, placówkach publicznych, w przetwórstwie spożywczym itp.
- polecany na powierzchnie wodoodporne: szkło, drzwi, okna, meble, powierzchnie lakierowane, płytki ceramiczne, marmur
- nie pozostawia na powierzchni smug i zacieków
- zapewnia delikatny połysk mytym powierzchniom
- właściwości antystatyczne, dzięki temu chroni przed zanieczyszczeniami
- odpowiedni również do mycia powierzchni, które mają kontakt żywnością
- w składzie m.in.: powierzchniowe związki czynne, rozpuszczalniki rozpuszczane w wodzie, konserwanty, barwniki, kompozycja zapachowa
- zapewnia czystość na wysokim poziomie
- 1 l wystarcza na uzyskanie 400 ml roztworu roboczego