Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Wydajny płyn do mycia okien i szklanych powierzchni

Mycie okien i innych szklanych powierzchni nie należy do najprzyjemniejszych czynności i jest bardzo wymagające. Szczególnie przy większych powierzchniach, gdzie mycie zwykłymi środkami pozostawia smugi. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalistycznych środków myjących, które w szybszy sposób pozwolą dokładnie wyczyścić szklane powierzchnie i nadać im idealny połysk. Preparat z inii Mediclean 220 Glass został przeznaczony do mycia: szyb, luster, szklanych ław, mebli, witryn sklepowych, lad chłodniczych, okien, szyb samochodowych, glazury itp. powierzchni. Dzięki zawartości alkoholu płyn pozwala na szybsze wyschnięcie bez pozostawiania smug.

Środek czyszczący Mediclean 220 Glass posiada właściwości antystatyczne zapobiegające osadzaniu się brudu. Preparat myjący do szyb wyposażony został w specjalną pompkę typu duo samo spieniającą lub tworzącą mgiełkę, która ułatwia jego aplikację. Środek został przeznaczony do użytku profesjonalnego, bardzo dobrze sprawdza się na dużych powierzchniach może być również stosowany w warunkach domowych. Po zastosowaniu płynu w powietrzu pozostaje delikatny morski zapach niepodrażniający. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją zastosowania od producent, płyn działa drażniąco na oczy, w przypadku dostania się do oczu powinno przemyć się je dużą ilością wody, preparat trzymać z daleka od dzieci.

W składzie preparatu myjącego znajdziemy alkohol etylowy, alkohol izopropylowy, anionowe związki powierzchniowo czynne, kompozycję zapachową oraz barwnik. Środek czyszczący Mediclean 220 Glass w tej ofercie dostępny w poręcznej butelce o pojemności 500 ml z atomizerem dla większej wygody. Posiadamy również ten sam preparat w dużym 5 litrowym kanistrze polecany dla większych placówek. W naszym sklepie znajdą Państwo także inne środki myjące w postaci koncentratów i płynów również środki dezynfekujące. Płyn do mycia okien o pH 8,5. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- płyn do mycia szklanych powierzchni Mediclean 220 Glass 
- preparat nadaje się do mycia szklanych powierzchni typu: lustra, szyby, lady chłodnicze, witryny, szyby samochodowe, ławy szklane itp.
- płyn w wygodnej i poręcznej butelce 500 ml
- z atomizerem duo pozwalającym na wytworzenie pianki lub mgiełki
- preparat pozwala na szybsze i łatwiejsze mycie szklanych powierzchni niż zwykłe środki
- płyn o pH 0,8 na bazie alkoholu pozwala na szybsze wyschnięcie na powierzchni
- nie pozostawia smug pozwala na uzyskanie idealnego połysku
- preparat o niedrażniącym zapachu morskim