Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Wydajny płyn do mycia okien i szklanych powierzchni

W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu bardzo dobry środek myjący na szklane powierzchnie. Szkło jest jednym z trudniejszych tworzyw do mycia, ponieważ w większości przypadków po jego wymyciu pojawiają się smugi. Szczególnie jest to bardzo widoczne na większych powierzchniach jak duże okna, witryny sklepowe, lustra. Bardzo trudno uzyskać jest błyszczący efekt na tego typu powierzchniach. Istnieją jednak środki, które w łatwy i szybki sposób pozwalają na efektywne czyszczenie przy uzyskaniu połysku bez smug. Do takich należy preparat myjący Mediclean 220 Glass, który został przeznaczony do szklanych powierzchni głównie do czyszczenia okien, szyb, luster,witryn sklepowych, lad chłodniczych, szyb samochodowych może być również wykorzystywany do czyszczenia glazury.

Płyn do szyb Mediclean 220 Glass posiada doskonałe właściwości myjące, powstał na bazie alkoholu, dzięki temu szybciej wysycha na powierzchni i nie zostawia smug. Płyn pozostawia delikatny i przyjemny zapach morski niepodrażniający. W składzie płynu myjącego znajdziemy alkohol etylowy, alkohol izopropylowy, anionowe związki powierzchniowo czynne, kompozycję zapachową oraz barwnik. Preparat czyszczący może działać drażniąco na oczy, po kontakcie płynu z oczami należy przepłukać je dużą ilością wody. Płyn do mycia okien posiada właściwości antystatyczne, które zapobiegają osadzaniu się brudu, pH płynu wynosi 8,5. 

W tej ofercie płyn myjący do szyb w dużym opakowaniu typu kanister 5 l, który wystarczy na dłuższy czas. Polecany do zastosowania na większe powierzchnie. Mediclean 220 Glass występuje również w mniejszej butelce z atomizerem o pojemności 550 ml. Sposób zastosowania: na powierzchnię należy nanieść płyn przy pomocy szmatki lub spryskać powierzchnię za pomocą butelki z atomizerem myć po czym wytrzeć za pomocą suchej szmatki lub ręczniak papierowego do uzyskania połysku. W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również inne środki przeznaczone do mycia oraz dezynfekcji skóry i powierzchni. 

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

- płyn do mycia Mediclean 220 Glass 
- preparat przeznaczony do mycia szklanych powierzchni typu: lustra, szyby, lady chłodnicze, witryny, szyby samochodowe, ławy szklane itp.
- bardzo dobry na duże powierzchnie szklane
- zapewnia szybsze i łatwiejsze mycie szklanych powierzchni niż zwykłe środki
- płyn o pH 0,8 
- środek myjący na bazie alkoholu pozwala na szybsze wyschnięcie na powierzchni 
- nie pozostawia smug pozwala na uzyskanie idealnego połysku 
- delikatny zapach morski
- płyn w dużym opakowaniu typu kanister 5 L