Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry koncentrat do mycia sanitariów 1 L

Koncentrat Medicelan Sanit 310 to środek przeznaczony do rozcieńczania w wodzie. Co pozwala na uzyskanie większej ilości środka czyszczącego zapewniając lepszą wydajność. Ten rodzaj preparatu został przeznaczony na różnego rodzaju powierzchnie w sanitariach wykazujące odporność na działanie kwasów. Pozwala również usunąć ślady po twardej wodzie, kamieniu, rdzy, zabrudzeniach po mydle, zaciekach itp. zanieczyszczeniach gromadzących się w łazienkach, które są trudne do wyczyszczenia. Środek myjący Mediclean Sanit 310 oprócz doskonałych właściwości myjących posiada również właściwości antybakteryjne, dzięki temu chroni przed jednostkami chorobotwórczymi. 

Płyn pozostawia delikatny i świeży zapach wiśni niepodrażniający. Posiada kwaśne pH:0,5. Preparat można stosować na powierzchnie wodoodporne jako środek odkamieniający np. na podłogi ceramiczne, szlifowane, polerowane, matowe, techniczne, gresy. Preparat nadaje się także do zastosowania jako spray na meble łazienkowe, powierzchnie szklane, lustra, szklane kabiny natryskowe, armatura łazienkowa, na stal nierdzewną, aluminium, umywalki, pisuary, toalety bardzo dobrze usuwa osady. Koncentrat myjący po rozcieńczeniu może być także stosowany w myciu powierzchni po remoncie lub innych zanieczyszczeniach.

Środek w postaci koncentratu polecany do rozcieńczania w wodzie, przeznaczony do profesjonalnego zastosowania m.in. placówkach medycznych, użytku publicznego, środkach transportu wyposażonych w sanitaria i innych miejscach, gdzie przebywa duża ilość osób korzystających z sanitariów. Preparat do mycia łazienek należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta chronić oczy i skórę, używać rękawiczek. Produkt myjący w tej ofercie dostępny w opakowaniu 1L jak i również dużym kanistrze 5 litrowym. Płyn do mycia w koncentracie zapewnia większą wydajność niż zwykłe preparaty myjące, dzięki temu pozwala na większą oszczędność. W naszym medycznym sklepie posiadamy również inne środki myjące w tym także dezynfekujące.

Sposób rozcieńczania preparatu:

- mycie ręczne: 50 - 200 ml / 10 L wody 1:200
- metoda spray: 100 ml / 1 L wody 1:10
- po zastosowaniu zaleca się spłukanie wodą 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- preparat myjący w koncentracie przeznaczony do rozcieńczania w wodzie
- do profesjonalnego zastosowania w sanitariach odpornych na działanie kwasu
- polecany na podłogi ceramiczne, szlifowane, polerowane, matowe, techniczne, gresy
- może być stosowany w formie płynu, również jako spray
- do zastosowania w formie spray nadaje się na: meble łazienkowe, powierzchnie szklane, lustra, szklane kabiny natryskowe, armatura łazienkowa, na stal nierdzewną, aluminium, umywalki, pisuary, toalety
- bardzo dobrze usuwa osady po twardej wodzie, kamieniu, rdzy, zabrudzeniach po mydle, zaciekach
- posiada właściwości antybakteryjne
- pozostawia delikatny i przyjemny zapach wiśni
- kwaśne pH:0,5 
- opakowanie o pojemności 1L