Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry koncentrat do mycia sanitariów w łazience

Koncentrat Medicelan Sanit 310 to preparat myjący stosowany w łazienkach. Środek w koncentracie nadaje się do rozrabiania/rozcieńczania w wodzie. Dzięki temu można uzyskać większą ilość płynu myjącego za niższą cenę. Koncentrat przeznaczony został do mycia powierzchni odpornych na działanie kwasu jak np. sanitaria łazienkowe umywalki, pisuary, sedesy. Płyn można stosować na powierzchnie wodoodporne podłogi ceramiczne, szlifowane, polerowane, matowe, techniczne, gresy, meble łazienkowe. Preparat nadaje się do zastosowania w formie sprayu polecany wtedy do mycia mebli w łazienkach, powierzchni szklanych, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, może być stosowany na przedmioty wykonane ze stali nierdzewnej, aluminium.

Środek myjący do łazienek bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem kamienia tworzącego się zazwyczaj na powierzchniach mających codzienną styczność z wodą, pozwala usunąć rdzę, zabrudzenia po mydle, zaciekach i innych zanieczyszczeniach. Po rozcieńczeniu może być również stosowany na zabrudzenia po remontach budowlanych. Preparat w koncentracie oprócz właściwości myjących stanowi barierę ochronną przed bakteriami, ma działanie antybakteryjne pozwalające uchronić przed niektórymi jednostkami chorobotwórczymi. Środek został przeznaczony do profesjonalnego zastosowania, najczęściej stosowany w łazienkach w placówkach medycznych, użytku publicznego i wszędzie tam gdzie wymagana jest higiena na wysokim poziomie.

Płyn do mycia sanitariów Mediclean Sanit 310 pozostawia powierzchnie czyste nadając im lekki połysk. Posiada delikatny zapach wiśni niepodrażniający. Środek o kwaśnym pH:0,5. Płyn działa drażniąco na skórę i oczy, zaleca się używanie preparatu w odpowiednich rękawiczkach. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z ulotką producenta. Mediclean jest bardzo wydajnym środkiem myjącym. W tej ofercie preparat dostępny w dużym kanistrze 5 litrowym, posiadamy również Mediclean w mniejszym bardziej poręcznym opakowaniu butelka 1 L. W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę wyboru środków myjących również dezynfekujących.

Sposób rozcieńczania preparatu: 

- mycie ręczne: 50 - 200 ml / 10 L wody 1:200
- metoda spray: 100 ml / 1 L wody 1:10
- po zastosowaniu zaleca się spłukanie wodą 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- Mediclean 310 Sanit koncentrat do rozcieńczania w wodzie
- przeznaczony do zastosowania w łazienkach

- nadaje się do mycia sanitariów odpornych na działanie kwasu 
- płyn o właściwościach antybakteryjnych
- można stosować na podłogi ceramiczne, szlifowane, polerowane, matowe, techniczne, gresy 
- nadaje się do zastosowania jako spray na meble łazienkowe, powierzchnie szklane, lustra, szklane kabiny natryskowe, armatura łazienkowa, na stal nierdzewną, aluminium, umywalki, pisuary, toalety
- pozwala na usuwanie po twardej wodzie, kamieniu, rdzy, zabrudzeniach po mydle, zaciekach
- o zapachu wiśni
- kwaśne pH:0,5 - w dużym opakowaniu 5 L kanistrze