Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Incidin Liquid Spray to popularny środek do odkażania sprzętu medycznego oraz różnych powierzchni

Incidin Liquid Spray 650 ml, w butelce ze spryskiwaczem to doskonały środek dezynfekujący szczególnie na powierzchnie wrażliwe na działanie alkoholu. Środek służy do skutecznej dezynfekcji delikatnych powierzchni oraz sprzętu medycznego np. (fotele, łóżka, aparatura medyczna, szyby, pulpity, blaty, deski klozetowe, klamki itp.), doskonały do małych trudno dostępnych szczelin. Preparat bezpieczny w zastosowaniu na różne powierzchnie lakierowane, sztuczne, metale, płyty akrylowe, itp.

Środek dezynfekujący Incidin Liquid wykazuje skuteczne działanie bójcze potwierdzone licznymi badaniami na: wirusy typu (HVC, HBV, Adeo, Papova, Rota), bakterie włącznie z Tbc, grzyby, drożdżaki. Preparat szybko działający bardzo łatwy w aplikacji, wysycha bez pozostałości, nie pozostawiając lepkości i osadów na dezynfekowanych przedmiotach. Środek nie zawiera aldehydów w składzie, czyli nie odbarwia powierzchni.

Spray Incidin Liquid w bardzo wygodnej butelce ze spryskiwaczem o pojemności 650 ml, gotowy do natychmiastowego działania. Spray Incidin Liquid o przyjemnym zapachu, który nie podrażnia dróg oddechowych, pozostawia uczucie świeżości na dłużej. Produkt przebadany pod względem skuteczności wykazuje doskonałą skuteczność biobójczą. Posiada pozytywną opinię ImiDz (Instytut Matki i Dziecka). W naszej ofercie medycznej posiadamy również inne środki przeznaczone do profesjonalnej dezynfekcji, zapraszamy do zakupu.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- preparat o natychmiastowym działaniu
- przeznaczony szczególnie na powierzchnie wrażliwe na alkohol np. (fotele zabiegowe, łóżka szpitalne, aparatura medyczna)
- odkaża i dezynfekuje różne powierzchnie oraz sprzęt
- doskonały do trudno dostępnych miejsc
- skutecznie eliminuje różnorodne:grzyby, drożdżaki, bakterie, wirusy (HCV, HBV, Adeo, Papova, Rota,
- wygodny i szybki w stosowaniu
- posiada przyjemny zapach, pozostawiający uczucie świeżości na dłużej
- butelka ze spryskiwaczem
- w bardzo dobrej cenie
- posiada pozytywną opinię ImiDz
- nie zostawia śladów i uczucia lepkości

Napisz opinię
2017-07-03 12:36:22 - 

To chyba najwygodniejsze opakowanie jakie może być