Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniospray Quick (1l) - butelka to dobry środek do błyskawicznej dezynfekcji

Aniospray Quick specjalistyczny wyrób medyczny przeznaczony do bardzo szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni odpornych na działanie alkoholi. Szczególnie wykorzystywany w codziennej dezynfekcji w medycznych placówkach (szpitale, gabinety zabiegowe, stomatologiczne itp.), w skutecznej ochronie przed wirusami i bakteriami. Działa natychmiastowo, potwierdzona skuteczność w ciągu 30 sekund.

Preparat o szerokim spektrum biobójczym (Tbc, MRSA), prątkobójczym, grzybobójczym. Aktywnie eliminuje wirusy do których należą (HIV, HCV, HBV, Herpes, Adenowirus, SARS, Vacciniawirus, H1N1). Środek polecany także do dezynfekcji przedmiotów mających styczność z żywnością (takie przedmioty wymagają dokładnego spłukania wodą po dezynfekcji). Aby bezpiecznie i skutecznie użytkować preparat, należy zapoznać się ze szczegółami podanymi na opakowaniu przez producenta i ściśle ich przestrzegać.

Preparat dezynfekujący można używać poprzez rozpylanie jak i również z użyciem ściereczki. Środek odkażający po dezynfekcji nie pozostawia tłustego nalotu, ani żadnych osadów i innych śladów. Aniospray Quick preparat dezynfekujący o niepodrażniającym zapachu, bardzo przyjemnym, dającym świeżość na dłużej. Preparat występujący w kilku opcjach pojemnościowych 1l (butelka, spray) i 5l kanister, które mogą Państwo zakupić na naszej stronie w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- o natychmiastowym działaniu
- dla powierzchni odpornych na działanie alkoholi i miejsc trudno dostępnych
- Aniospray Quick działa skutecznie wobec: bakterii, wirusów, grzybów i prątków
- już w 30 sekund aktywny w stosunku do: HBV, HIV, H1N1, ADENOVIRUS, HCV, SARS,VACCINIAWIRUS, ROTAWIRUS, HERPESWIRUS,
- środek Aniospray Quick może być wykorzystywany do dezynfekcji powierzchni w przemyśle spożywczym
- można używać przez rozpylanie lub za pomocą ściereczki
- nie pozostawia tłustego nalotu i nie klei po zastosowaniu
- w kilku opcjach pojemnościowych
- bardzo wygodny i łatwy w aplikacji
- dający uczucie świeżości na dłużej
- Aniospray Quick w bardzo korzystnej cenie

Napisz opinię
2017-07-03 12:36:46 - 

Dobrze dezynfekuje i jest wygodny w użyciu