Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniospray Quick (5l kanister) to specjalistyczny środek do błyskawicznej dezynfekcji przedmiotów odpornych na działanie alkoholu.

Aniospray Quick w kanistrze to doskonały środek dezynfekujący cenionego na rynku producenta o nazwie ANIOS LABORATOIRES. Preparat posiada szereg specjalistycznych badań potwierdzających jego skuteczność w działaniu. Błyskawicznie eliminuje wirusy, już w ciągu 30 sekund, typu: HIV, HCV, HBV, Herpes, Adenowirus, SARS, Vacciniawirus, H1N1. Wykazuje wysokie działanie bójcze na różnego rodzaju bakterie m.in. Tbc, MRSA, prątki, i grzyby.

Środek wykorzystywany w codziennej dezynfekcji w placówkach medycznych (przychodnie, szpitale, gabinety zabiegowe itd.), i miejscach wymagających wysokiej ochrony sanitarnej. Preparat dezynfekujący Aniospray Quick  należy aplikować na przedmioty i powierzchnie odporne na działanie alkoholu, aby ich nie uszkodzić. Również polecany w dezynfekcji w przemyśle spożywczym. Produkt bardzo szybko schnie i nie powoduje uczucia lepkości. 

W składzie etanol w 55% stężeniu, również zawiera IV rzędowe związki amonowe. Jego szczegółowe zastosowanie znajdą Państwo na opakowaniu, należy stosować się do zaleceń producenta, aby przeprowadzić skuteczną dezynfekcję. Środek dezynfekujący nadaje się do rozpylania lub też do nanoszenia za pomocą ściereczki, w tej ofercie dostępny w kanistrze o dużej pojemności 5l. Również posiadamy ten sam produkt w w postaci sprayu. Preparat o niedrażniącym zapachu, zapewnia długotrwałą świeżość.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- płyn o natychmiastowym działaniu
- do profesjonalnego zastosowania w szpitalach, przychodniach i wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka ochrona 
- do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholu
- Aniospray Quick wykazuje skuteczne działanie wobec: bakterii, wirusów, grzybów i prątków
- już w 30 sekund eliminuje wirusy: HBV, HIV, H1N1, ADENOVIRUS, HCV, SARS,VACCINIAWIRUS, ROTAWIRUS, HERPESWIRUS,
- bezpieczny w zastosowaniu przy pacjentach
- preparat  Aniospray Quick może być wykorzystywany do dezynfekcji przedmiotów  w przemyśle spożywczym 
- środek szybkoschnący, nie pozostawiający osadów na powierzchni
- o lekkim przyjemnym zapachu, zapewnia dłuższą świeżość
- w wygodnym bardzo dużym opakowaniu, kanister 5l

Napisz opinię
2017-07-03 12:38:17 - 

Spryskiwacz jest fajny, nie zacina się i rozpyla dokładnie tyle produktu ile trzeba