Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Aniosyme DD1 to płynny środek do dezynfekcji oraz mycia narzędzi (w tym endoskopów), oraz pozostałych wyrobów medycznych.

ANIOSYME DD1 - środek dezynfekujący trójenzymatyczny, w postaci koncentratu to doskonała propozycja dla specjalistycznych placówek wymagających wysokiej jakości dezynfekcji. Koncentrat jest bardzo wydajny pod względem użytkowania, 1l pozwala na uzyskanie 200 litrów roztworu roboczego, gotowego do natychmiastowego działania. Preparat charakteryzuje się krótkim czasem działania  (5 lub 10 minut), w zależności od przeznaczenia i efektu.

Dokładny czas i działanie znajdą Państwo na opakowaniu produktu. Środek Aniosyme DD1, przeznaczony do dezynfekcji i mycia narzędzi, polecany do endoskopów i innych wyrobów medycznych np. wycisków sylikonowych, również może być stosowany w myjkach ultradźwiękowych. Zastosowanie kompleksu w ilości trzech enzymów (proteaza, lipaza, amylaza), pozwala na skuteczne usunięcie biofilmu, bardzo dobrze  rozpuszcza organiczne zanieczyszczenia np. krew, ropę, białko.

Produkt dezynfekujący z powodzeniem może być stosowany na oddziałach noworodkowych, w myciu i dezynfekcji inkubatorów. Zawiera substancje antykorozyjne, które chronią powierzchnie i przedmioty przed korozją. Preparat występuje w dwóch wariantach w 5 litrowych kanistrach i 1 litrowych butelkach, (powyższa oferta dotyczy opakowania 1l). Opakowanie posiada wygodny dozownik przelewowy. Koncentrat pozwala na większą oszczędność, przy zachowaniu wysokiej jakości ochrony.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- do dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych, również do wycisków sylikonowych
-Aniosyme DD1 polecany do odkażania endoskopów i myjek ultradźwiękowych
- zawiera substancje antykorozyjne
- potwierdzone działanie na liczne: bakterie, wirusy, grzyby i prątki, w ciągu 5 lub 10 minut
- posiada wysoką zgodność materiałową z różnymi powierzchniami
- niezwykle wydajny (1l preparatu pozwala uzyskać 200 l 5% roztworu)
- dzięki doskonałym własciwościom myjącym nie ma potrzeby ponownego czyszczenia narzędzi po dezynfekcji
- działa rozpuszczająco na organiczne zanieczyszczenia
- Aniosyme DD1 szybki i skuteczny w działaniu
- roztwór roboczy zachowuje skuteczną aktywność przez 24 godziny
- bezpieczny w stosowaniu na oddziałach noworodkowych
- ekonomiczne opakowanie zmniejszające koszty użytkowania

Napisz opinię
2017-07-03 13:02:24 - 

Szybkie działanie i przyjemna konsystencja