Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Lysoformin 3000 1l w butelce to skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni oraz wyrobów medycznych (w tym narzędzi).

Lysoformin 3000 specjalistyczny środek w postaci koncentratu (wyrób medyczny II klasy), do rozcieńczania przeznaczony do dezynfekcji głównie powierzchni,  narzędzi i wyrobów medycznych, (endoskopy, wyciski sylikonowe). Środek do dezynfekcji również może być stosowany w myjkach ultradźwiękowych. Wykorzystywany w miejscach, gdzie obowiązują wysokie standardy sanitarne m. in. w szpitalach, gabinetach medycznych i tam gdzie występują liczne zagrożenia mikrobiologiczne. Środek działa podwójnie myje i dezynfekuje.

W składzie chemicznym preparatu znajdują się substancje aktywnie działające takie jak: aldehyd glutarowy , glioksal , chlorek didecylo-dimetylo-amoniowy. Zapewnia dezynfekcję na wysokim poziomie, eliminując: wirusy chorobotwórcze, grzyby, bakterie w tym Tbc, prątki gruźlicy, zanieczyszczenia organiczne (krew, albuminy itp.). Dodatkowo w preparacie zostały zawarte substancje antykorozyjne, które nie niszczą powierzchni i przedmiotów dezynfekujących. Preparat dezynfekujący nie pozostawia osadów i plam na powierzchni.

Koncentrat Lysoformin jest bardzo wydajny, przed użyciem należy go rozcieńczyć. Na opakowaniu znajdą Państwo dokładny czas ekspozycji i stężenie roztworu roboczego, który wymaga rozcieńczenia w zależności od pożądanego efektu biobójczego. Należy przestrzegać instrukcji podanej przez producenta, tylko wtedy możemy zapewnić bezpieczeństwo w dezynfekcji. Nieużywany roztwór roboczy jest aktywny przez 14 dni. Prezentowany preparat dezynfekujący Lysoformin 300, dostępny w 1l wygodnej butelce, środek występuje również w większych pojemnościach typu kanister 5l, również do zakupienia na naszej stronie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- specjalistyczny koncentrat do rozcieńczania
- głównie w zastosowaniu do dezynfekcji wyrobów medycznych, narzędzi (endoskopy, wyciski silikonowe)
- polecany do myjek ultradźwiękowych
- zawiera m. in. aldehyd glutarowy, glikosal, chlorek, 
- w składzie również substancje antykorozyjne chroniące produkty przed korozją
- nieużywany roztwór roboczy aktywny do 14 dni
- działa skutecznie wobec: bakterii, wirusów, grzybów i prątków
- może być stosowany również do powierzchni z miedzi, niklu, aluminium itd. 
- bez drażniącego zapachu
- Lysoformin 3000 jednocześnie dezynfekuje oraz myje 
- w kilku wariantach pojemnościowych
- nie pozostawia osadów i plam
- koncentrat bardzo wydajny w zastosowaniu
- skuteczność potwierdzona badaniami

Napisz opinię
2017-07-01 15:39:04 - 

Zapewnia skuteczną dezynfekcję, produkt idealny do tych czynności