Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Oblicz ratę

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Lysoformin 3000 (5l kanister) to skoncentrowany środek do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni i narzędzi medycznych.

Lysoformin 3000 wyrób medyczny II klasy w koncentracie do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni różnego rodzaju, wyrobów medycznych, narzędzi powszechnie stosowanych w medycynie, polecany do endoskopów i wycisków sylikonowych oraz innych przedmiotów. Najczęściej używany w jednostkach medycznych i tam gdzie istnieje bezpośrednie zagrożenie licznych wirusów i bakterii. Preparat w postaci koncentratu wykazuje silne działanie bójcze na liczne: wirusy, bakterie, prątki  gruźlicy i grzyby a także zanieczyszczenia organiczne jakimi jest np. krew.

Preparat  Lysoformin 3000, polecany do dezynfekcji myjek ultradźwiękowych, nie powoduje uszkodzeń. Środek zawiera takie substancje jak. aldehyd glutarowy - (doskonały środek sterylizujący i konserwujący), glikosal, chlorek didecylo-dimetylo-amoniowy. Stabilność roztworu roboczego tego preparatu, pozwala na zachowanie jego aktywność przez okres czternastu dni. Substancje antykorozyjne w składzie produktu zabezpieczają przed występowaniem korozji i nie uszkadzają powierzchni i przedmiotów dezynfekowanych.

Koncentrat dezynfekujący Lysoformin 3000 wymaga rozcieńczenia przed zastosowaniem, dokładna ilość potrzebna do rozcieńczenia dostępna na opakowaniu oraz czas, należy stosować się do zaleceń producenta w celu bezpieczeństwa. Preparat Lysoformin 3000 nie pozostawia plam i osadów na dezynfekowanych powierzchniach. Opakowanie środka dezynfekującego w 5l kanistrze, bardzo wydajne, również można zakupić w butelce o pojemności 1l w naszym sklepie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywany w placówkach medycznych i miejscach szczególnie narażonych na występowanie bakterii, wirusów, itp.
- do dezynfekcji powierzchni, wyrobów medycznych, narzędzi np. endoskopy, wyciski sylikonowe
- wysoka skuteczność w działaniu na: bakterie, wirusy, grzyby i prątki gruźlicy 
- równie skuteczny na zanieczyszczenia organiczne np. krew, albuminy
- w składzie zawiera  substancje antykorozyjne, zabezpieczające przed korozją
- przeznaczony do rozcieńczania, koncentrat bardzo wydajny
- może być stosowany również na powierzchnie z miedzi, niklu, aluminium itd.
- Lysoformin 3000 doskonale dezynfekuje oraz myje
- w ekonomicznym opakowaniu 5l (kanister)
- może być wykorzystywany w myjkach ultradźwiękowych
- stabilność roztworu aktywna przez 14 dni
- Lysoformin 3000 nie pozostawia plam i osadów na powierzchniach
- produkt w dobrej cenie

Napisz opinię
2017-07-03 12:35:21 - 

Wydajny produkt, dobrze się używa