Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Surfanios Premium (1l) z dozownikiem to bardzo wydajny środek do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni oraz wyrobów medycznych.

Preparat Surfanios Premium do dezynfekcji i mycia powierzchni,  wyrobów medycznych i wyposażenia. Środek o niskim stężeniu 0,25%, działa bardzo szybko w ciągu 15 minut. Wykazuje wysokie spektrum biobójcze na: bakterie, prątki, grzyby i wirusy. Skutecznie eliminuje również Legionella pneumophila - bakterie, pałeczki wywołujące choroby z grupy legioneloz wywołujących chorobę legionistów, MRSA i  IVRE (szczepy zakażeń wewnątrzszpitalnych).

Preparat dezynfekujący posiada szereg badań potwierdzających skuteczność biobójczą także w warunkach organicznych. Produkt można również stosować w myciu i dezynfekcji przedmiotów mających styczność z żywnością. Środek jest bezpieczny i może być używany w obecności pacjentów i innych osób, ponieważ nie powoduje podrażnień po zastosowaniu, nawet na oddziałach noworodkowych. Środek posiada bardzo przyjemny cytrynowy zapach.

Środek  Surfanios Premium do dezynfekcji przeznaczony do rozcieńczania zarówno w ciepłej jak i zimnej wodzie. Preparat po wyschnięciu na powierzchni nie zostawia śladów w postaci osadu i smug, również nie klei się. Surfanios Lemon Fresh MD jest bardzo wydajny z 1 litra koncentratu uzyskuje się 400 litrów roztworu roboczego. W tej ofercie prezentujemy Państwu preparat w wygodnej butelce 1l z dozownikiem przelewowym.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- środek do dezynfekcji i mycia powierzchni wyrobów medycznych i wyposażenia 
- potwierdzone skuteczne działanie na różnego rodzaju: bakterie, wirusy, grzyby i prątki
- eliminuje także MRSA i IVRE (szczepy zakażeń wewnątrzszpitalnych)
- biobójczy w warunkach organicznych
- Surfanios Premium jest bezpieczny w stosowaniu (nawet na oddziałach noworodkowych)
- wysoka wydajność: z 1l preparatu otrzymuje się 400l roztworu
- przyjemny cytrusowy zapach
- nie zostawia śladów i osadu
- w wygodnej butelce z dozownikiem
- do rozcieńczania zarówno w ciepłej jak i zimnej wodzie
- w bardzo dobrej ofercie cenowej

Napisz opinię
2017-07-01 15:39:42 - 

Bardzo fajny, delikatny zapach