Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Lysoformin Plus-Schaum to wolny od alkoholu środek do mycia i szybkiej dezynfekcji różnych powierzchni oraz wyrobów medycznych.

Lysoformin Plus-Schaum 1L to profesjonalny środek dla szybkiej dezynfekcji i mycia wyposażenia, powierzchni o delikatnej strukturze, wyrobów medycznych zanieczyszczonych organicznie. Płyn nie zawiera alkoholu, więc będzie idealny dla powierzchni nieodpornych na ten rodzaj substancji w składzie. np. foteli, łóżek zabiegowych, kabli, pasów, inkubatorów, wanien akrylowych. Jego działanie skutecznie eliminuje: bakterie, grzyby, prątki.

Preparat do dezynfekcji doskonale zwalcza różnego typu wirusy, między innymi; krwiopochodne, wirusy HCV, HBV i HIV. Substancje organiczne jest w stanie wyeliminować w przeciągu 5 minut. Spray wolny od substancji alkoholowych, (aldehydów, fenolu – odbarwiających składników) i chloru. Preparat w postaci piany doskonale rozprowadza się na powierzchniach, postać pianki eliminuje ryzyko wdychania areozolu podczas rozpylania.

Środek może być stosowany w odkażaniu przedmiotów mających bezpośrednią styczność z jedzeniem. Lysoformin Plus-Schaum w wielu przypadkach nie wymaga zmywania wodą, (nie pozostawia również smug na powierzchni myjącej). Spray w  piance dezynfekujący to bardzo komfortowa forma aplikacji produktu, dzięki zastosowaniu podwójnej końcówki, mają Państwo możliwość spieniania lub rospryskiwania. Produkt w wygodnej butelce  w sprayu, dla szybkiego zastosowania. Preparat występuje w kilku innych opakowaniach, typu kanister, butelka. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczony do delikatnych powierzchni nieodpornych na działanie alkoholu np. łóżka zabiegowe, fotele, kable, wanny
- skutecznie eliminuje: bakterie, wirusy m.in. HCV, HIV,HBV, grzyby i prątki 
- nie zawiera alkoholu
- może być stosowany do mycia i dezynfekcji
- jednocześnie dezynfekuje oraz myje
- może być używany w dezynfekcji przedmiotów mających styczność z jedzeniem
nie wymaga zmywania wodą w wiwlu przypadkach
- bez dodatku alkoholu i chlory
- nie zawiera substancji odbarwiających|
- wygodny w aplikacji
- dla skutecznej ochrony

Napisz opinię
2017-07-03 12:29:47 - 

Wykazuje bardzo silne działanie dezynfekujące