Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Preparat Lysoformin Plus-Schaum (5l kanister) to wolny od alkoholu środek do mycia i szybkiej dezynfekcji.

Lysoformin Plus-Schaum 1L firmy Medilab to preparat bezalkoholowy przeznaczony do dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni mniejszych, wyposażenia medycznego i innych wyrobów medycznych, które zostały zanieczyszczone organicznie. Preparat dezynfekujący również doskonały do powierzchni nieodpornych na działanie alkoholu np. łóżek zabiegowych, foteli, wanien akrylowych, kabli, inkubatorów itp. 

Środek  dezynfekujący Lysoformin Plus-Schaum również może być stosowany do dezynfekcji rzeczy, które miały wcześniejszy kontakt z żywnością, również zabawki dla dzieci, jednak w tym przypadku po zastosowaniu preparatu, przedmioty należy dokładnie umyć w gorącej wodzie. W ciągu 5 minut preparat zwalcza substancje organiczne. Środek posiada szerokie spektrum zastosowania, skutecznie eliminuje: grzyby, bakterie, wirusy (krwiopochodne, HIV, HCV, HBV, prątki)Preparat nie zawiera w swoim składzie alkoholu, chloru a także fenolu i aldehydów, które odbarwiają powierzchnie.

Środek dezynfekujący doskonale się rozprowadza, nie pozostawia smug, (nie klei się), nie musi być zmywany wodą  np. jeżeli zastosujemy w dezynfekcji do mycia podłogi czy łóżek, foteli itp. rzeczy. Preparat do dezynfekcji występuje w kilku wariantach, jeżeli chodzi o jego pojemność i kształt opakowania, mogą Państwo zakupić go w dużym kanistrze, butelce z rozpylaczem, w sprayu w piance, według własnych preferencji. Środek posiada bardzo przyjemny zapach, który nie podrażnia. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wykorzystywany do mycia i dezynfekcji mniejszych powierzchni, wyrobów medycznych
- doskonale sprawdzi się w dezynfekcji np. foteli, łóżek zabiegowych, i innych rzeczy nieodpornych na działanie alkoholu
- Lysoformin Plus-Schaum bez alkoholu, chloru i substancji odbarwiających
- eliminuje: bakterie, wirusy m.in. HIV, HCV, HBV, grzyby i prątki 
- nie zawiera alkoholu
- również może być stosowany do dezynfekcji zabawek i rzeczy mających kontakt z żywnością
- preparat nie klei się i nie pozostawia smug
- wydajny, w dużym opakowaniu (kanister 5l)
- jednocześnie dezynfekuje oraz myje
- środek o przyjemnym zapachu
- nie wymaga zmywania wodą
- Lysoformin Plus-Schaum można zakupić w innych opakowaniach
- w bardzo dobrej cenie rynkowej

Napisz opinię
2017-07-03 12:29:28 - 

Nie ma w składzie alkoholu, dlatego w kontakcie ze skórą nie wysusza jej, i nie ma nieprzyjemnego zapachu