Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości ścienny dozownik Sterisiol

Dozowniki ścienne to specjalistyczny asortyment higieniczny bardzo często stosowany w miejscach, gdzie przebywa jednocześnie duża ilość osób jak szpitale, gabinety medyczne, szkoły, urzędy itp. Dozowniki polecane również w zakładach pracy, fabrykach zwłaszcza mających styczność z żywnością. Prezentowany dozownik ścienny Sterisol to bardzo wygodny i uniwersalny dozownik Medilab, do produktów takich jak np. preparat do dezynfekcji skóry i dłoni AHD 1000. Preparaty AHD 1000 mogą Państwo zakupić w naszym sklepie posiadamy również zestaw zawierający dozownik Sterisiol z 3 woreczkami płynu AHD 1000 w korzystnej ofercie cenowej. 

Sterisol to system dozowania produktów przeznaczonych do szybkiej i skutecznej dezynfekcji w pomieszczeniach. Dozownik jest uniwersalny, więc może być również stosowany z innymi środkami dezynfekującymi oraz myjącymi np. Aniosgel 85 NPC, Sterisiol Liquid Sopa itp. Dozownik powstał z solidnego tworzywa, które wykazuje bardzo dobrą wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Produkt jest łatwy i wygodny w użyciu dla każdego. Dozownik ścienny Sterisol jest montowany w bardzo prosty sposób w instrukcji znajdą Państwo szczegóły dotyczące montażu. Dozownik jest niewielkich rozmiarów, więc z powodzeniem można go umieścić w każdej łazience czy innym pomieszczeniu.

Dozownik Sterision pozwala na higieniczną dezynfekcję ograniczając kontakt z dłońmi, dzięki temu zmniejsza ryzyko przenoszenia materiału zakaźnego. Dozowanie preparatu polega na naciśnięciu ramienia wystającego na dozowniku, który uwalnia płyn dezynfekujący. Wszystkie dozowniki Sterisol posiadają możliwość kontroli poziomu dozowanego płynu, dzięki temu zwiększamy oszczędność poprze aplikację takiej ilości jaką wymagamy do dezynfekcji dłoni, również chronione są przed samoistnym wyciekiem płynu. Przezroczysta struktura pojemnika pozwala na obserwację zawartości, dzięki temu zawsze wiemy kiedy kończy się płyn i możemy uzupełnić go w każdej chwili. Bardzo często dozowniki z systemem Sterisol firmy Medilab spotkać można w: szpitalach, laboratoriach, stacjach pogotowia ratunkowego, gabinetach weterynaryjnych itp.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobry dozownik ścienny Sterisiol
- ogranicza przenoszenie materiału zakaźnego 
- polecany do zastosowania z preparatami dezynfekującymi AHD 1000
- uniwersalny może być również stosowany z innymi środkami przeznaczonymi do mycia i dezynfekcji
- łatwa obsługa poprzez naciśnięcie wystającego ramienia
- dozownik Sterisol jest bardzo prosty w montażu
- kontrola dozująca płynu
- produkt posiada przezroczystą strukturę, co umożliwia stałą kontrolę poziomu płynu
- wygodny w montażu oraz użytkowaniu

Napisz opinię
2017-07-01 15:28:37 - 

łatwo montuje się go na ścianie a i korzystanie z niego jest higieniczne