Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Proszek żelujący Solidifying Agent

Proszek żelujący Solidifying to specjalistyczny rodzaj absorbentu do profesjonalnego zastosowania w jednostkach szpitalnych. Proszek pozwala na zmianę konsystencji płynnych odpadów w żelową strukturę, co ułatwia ich utylizację oraz transportowanie. Absorbent najczęściej wykorzystuje się do zasypywania wymiocin, krwi, płynów surowiczych, moczu i innych płynnych odpadów. Głównie dedykowany do zastosowania na oddziałach zakaźnych, izolowanych, gdzie istnieje największe ryzyko zakażenia się materiałem zakaźnym. Jego użycie w dużym stopniu eliminuje ryzyko zakażeń szpitalnych dla personelu medycznego i pacjentów. 

Proszek żelujący Solidifyung Agent pozwala zestalić płynne odpady zmniejszając ich ilość, dzięki temu możliwe jest zmieszczenie większej ich ilości w cysternach, kontenerach przeznaczonych do wywozu odpadów medycznych. Również chroni środowisko przed przypadkowym wydostawaniem się płynów na powierzchnię , które mogą zagrażać ludziom ale także innym organizmom żyjącym. Proszek żelujący pozwala także pozbyć się przykrego zapachu towarzyszącego wydzielinom takim jak mocz czy wymiociny. 

Absorbent na odpady płynne bywa stosowany również jako środek żelujący do ssaków. butelek, można go także umieszczać w nocnikach, miskach, wiaderkach, pojemnikach i innych urządzeniach medycznych. W naszym sklepie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny pozwalający na bezpieczną utylizację odpadów medycznych jak np. pojemniki w postaci słoików, wiaderek na odpady medyczne stałe typu igły, waciki, strzykawki itp. Niniejsza oferta dotyczy środka absorbującego Solidifying Agent w wiaderku o pojemności 2 kg. Zalecany do profesjonalnego użytku w ZOP,DOS niekiedy również konieczny do zastosowania w warunkach domowych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- proszek żelujący Solidifying Agent
- dedykowany do zastosowania na oddziałach zakaźnych, pozwoli uniknąć przenoszenia materiału zakaźnego
- przeznaczony do żelowania medycznych odpadów ciekłych
- ogranicza wydzielanie się nieprzyjemnego zapachu
- proszek żelujący umożliwia wygodne transportowanie odpadów
- do zastosowania w butelkach, ssakach, pojemnikach medycznych typu miski, wiaderka itp. 
- stosowany w wielu miejscach, między innymi: w szpitalach, ZOL, DPS, ZOP itp.
- opakowanie zawiera absorbent odpadów płynnych Solidifying Agent 2 kg

Napisz opinię
2017-07-01 11:50:22 - 

Używam tego produktu w szpitalu, spełnia wszystkie moje oczekiwania.

2017-07-19 12:46:41 - 

Dobry jako proszek żelujący do ssaka (tych pojemników, na odessane treści)