Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tuba do inhalaowania dla dzieci

Komora inhalacyjna - tuba do inhalacji to te same produkty, nazwy stosuje się zamiennie. Tuby są przeznaczone do zastosowania z inhalatorami MDI. Jest to produkt pomagający przeprowadzić skuteczniejszą inhalację, niż w przypadku zastosowania tylko i wyłącznie samego inhalatora. Ponieważ komora inhalacyjna posiada antystatyczną tubę, która zapobiega osiadaniu się leku na ściankach jej wnętrza, dzięki temu pozwala wtłoczyć do dróg oddechowych pełną dawkę leku, bez strat jakie mają miejsce w zastosowaniu ze zwykłymi inhalatorami. Co warto wiedzieć to fakt, iż komory inhalacyjne ograniczają powstawanie wielu chorób jamy ustnej, które niestety nasilają się przy zastosowaniu zwykłych inhalatorów jak np. grzybice, chrypka, stany zapalne itp.

Dzieje się tak między innymi dlatego, że inhalatory MDI, powodują osiadanie się resztek w jamie ustnej podczas gdy komora inhalacyjna pozwala na bezpośrednie wtłoczenie leku - aerozolu do dróg oddechowych. Tuba inhalacyjna dla dzieci posiada lekką konstrukcję, która pozwala na wygodne trzymanie w dłoni. Komora inhalacyjna wyposażona została w dodatkową nakładkę na ustnik, dzięki temu jest bardziej higieniczna i ogranicza zanieczyszczenia. Uniwersalna końcówka, zastosowana w tylnej części tuby inhalacyjnej pozwala na wykorzystanie produktu z standardowymi inhalatorami MDI, które przepisywane są prze lekarzy.

Z kolei specjalistyczna zastawka pozwala łatwiej wziąć wdech i wydech, tym samym ułatwia proces inhalacyjny dla dzieci i osób starszych, którym zwykle sprawia to duży problem. Komora inhalacyjna przeznaczona jest dla dzieci od 1 do 5 roku życia. Komory są polecane dla rodziców dzieci, które potrzebują skutecznej inhalacji za pomocą inhalatorów MDI. Nasza komora inhalacyjna w modelu AS175 to bardzo dobra tuba do inhalowania małych dzieci, zapewniająca wygodny proces inhalcji. W ofercie sklepu również znajdą Państwo inny asortyment przeznaczony do inhalacji typu inhalatory stacjonarne czy kieszonkowe. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- komora inhalacyjna dla dzieci od 1 do 5 roku życia
- przeznaczona do zastosowania z inhalatorami MDI
- pomaga przeprowadzić lepszą i skuteczniejszą terapię
- antystatyczna komora zapobiega osiadaniu się leku na ściankach
- pozwala zaaplikować do dróg oddechowych wymaganą dawkę leku, bez strat
- zapobiega powstawaniu infekcji i chrypki
- zastosowanie komory pozwala na efektywniejszy proces leczniczy
- lekka konstrukcja umożliwia wygodne i stabilne trzymanie w dłoni
- specjalistyczna zastawka ułatwia wzięcie wdechu i wydechu
- posiada nakładkę na ustnik zapobiegającą zabrudzeniom
- komora pozwala na większą oszczędność leku
- posiada przezroczystą strukturę, pozwalającą na obserwację
- produkt w bardzo dobrej cenie
- pojemność tuby 175 ml

Napisz opinię
2020-05-13 14:23:13 - 

dobra tuba zdecydowanie widac róznice jak się używa samego inhalatora a jak z tubą