Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tania tuba do inhalowania

Komora inhalacyjna dla niemowlat, przeznaczona jest również do zastosowania przez noworodki i dzieci do 18 miesiąca życia. Komora określana jest również jako tuba do inhalowania. Jest to medyczny wyrób szwajcarskiego producenta Rossmax, słynącego z produktów wysokiej jakości. Tuba do inhalowania dzieci pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie aerozolu, zapobiegając osadzaniu się proszku we wnętrzu to wszystko, dzięki zastosowaniu antystatyczne powierzchni. Tak więc stosując tube do inhalacji nie tylko zaoszczędzą Państwo pieniądze ale rownież zminimalizują ryzyko wystąpienia infekcji jamy ustnej u swoich dzieci.

Tuba do inhalowania noworodków poprawia wydajność leczenia, dzięki temu, że z jej zastosowaniem cała dawka leku zostaje zaaplikowana do dróg oddechowych, nie tak jak w przypadku zwykłych inhalatorów, które osądzaj się w jamie ustnej powodując bardzo często grzybice, chrypkę, choroby gardła i inne stany zaplne. Dzięki specjalistycznej zastawce jednokierunkowej tuba ułatwia wdech oraz wydech, co jest jest bardzo istotne w przypadku malutkich dzieci. Warto zakupić taką tube dla dziecka gdy inhalacja wymagana jest regularnie. Pozwoli to nie tylko na większą oszczędność ale również na zminimalizowanie infekcji oraz ułatwi cały proces inhalcji dla dziecka i rodzica. 

Nasza tuba do inhalowania to bezpieczny wyrób medyczny, w składzie nie zawiera niebezpiecznych substancji jak np. BPA i materiał lateksowy, dzięki temu może być również stosowana przez alergików. Komora posiada miękką i wygodną maskę, doskonale dopasowującą się do twarzy dziecka i co ważne zapewniającą bardzo dobrą szczelność.Tuba inhalcyjna dla dzieci jest bardzo łatwa w zastosowaniu jak i również w czyszczeniu, wystarczy umyć ją ciepłą wodą. Jej pojemność wynosi 175 ml. Tuba w naszej ofercie to bardzo dobry i sprawdzony wyrób medyczny przeznaczony do zastosowania z standardowymi inhalatorami MDI, przepisywanymi przez lekarzy na receptę. Jej niewielki rozmiar i waga, pozwalają na stabilne trzymanie podczas wykonywania procesu inhalacyjneg. 

 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

komora inhalacyjna
- dzięki niej możliwa jest aplikacja całej dawki leku do dróg oddechowych
- pozwala na większą oszczędność lekarstwa 
- stosowanie komory podczas inhalacji zapobiega powstawaniu stanów zapalnych w jamie ustnej oraz chrypki i grzybic
- pojemność tuby 175 ml
- posiada miekką maskę, która bardzo dobrze dopasowuje się do twarzy dziecka
- pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych na receptę inhalatorów MDI
- nie zawiera niebezpiecznych substancji jak BPA czy lateks
- może być stosowana przez alergików
- zapewnia bardzo dobrą szczelność
- pozwala na wykonanie efektywniejszej inhalacji
- produkt od znanego szwajcarskiego producenta Rossmax
- produkt przeznaczony dla dzieci od 0 - 18 miesiąca życia - niemowlaków i noworodków
- tuba niewielkich rozmiarów

Napisz opinię
2020-03-03 17:00:10 - 

Jak macie dzieci i muszą używać inhalatorów to tylko ta tuba jest najlepsza w końcu nie mam stresu