Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedroga tuba do inhalacji z ustnikiem dla dorsłych i dzieci od 5 lat

Tuba do inhalowania w zielonym kolorze to komora z przeznaczeniem dla osób dorosłych i dzieci powyżej 5 roku życia. Jest to innowacyjny produkt od szwajcarskiej firmy ROSSMAX, wykorzystywany w procesie inhalacyjnym. Tuby inhalacyjne powstały jako środki pomocnicze do zastosowania z standardowymi inhalatorami MDI wydawanymi na receptę. Komora inhalacyjna pozwala dostarczyć odpowiednią dawkę leku wykorzystując ją w całości, dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić lek i pieniądze. Zastosowanie antystatycznej komory pozwala na większą efektywność zużywając mniej aerozolu, co również ogranicza występowanie wielu schorzeń w jamie ustnej jak np. grzybice, chrypka, bóle gardła i inne infekcje.

Tworzące się podczas stosowania zwykłych inhalatorów, które powodują osadzanie się części leku w jamie ustnej. W produkcie zastosowano specjalnie zaprojektowaną zastawkę, która ułatwia wykonywanie wdechów, szczególnie ważne dla osób starszych i dzieci, którym trudność sprawia, w tym samym czasie skoordynowanie wdechu z wziewem. Inhalacyjna  komora dla dorosłych wyposażona została w uniwersalny łącznik, który znajduje się w tylnej części, dzięki temu dopasowuje się do większości inhalatorów medycznych MDI. W produkcie zastosowano nasadkę na ustnik, która pozwala na ochronę przed zabrudzeniami.

Tuba bardzo poręczna, nie zabiera wiele miejsca może posłużyć również w pracy jak i również podróży. Produkt w składzie nie zawiera BPA – Bisfenolu, środek powszechnie dodawany do produktów z tworzyw sztucznych, jego działanie może zaburzać gospodarkę hormonalną. Produkt do zastosowania domowego jak i również dla specjalistycznych jednostek lekarskich. Komora inhalacyjna nie sprawia trudności w montażu i demontażu nawet dzieciom, wygodna podczas mycia. Jest to bardzo dobra tuba do inhalacji z ustnikiem dla dzieci i dorosłych, dzięki której zapewnią sobie Państwo większą wygodę w procesie inhalacji oraz pozwolą na oszczędność leku i pieniędzy. Zastosowanie tuby inhalacyjnej zapewnia lepszy komfort i efektywność leczenia.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

komora inhalacyjna dla dorosłych
- produkt może być stosowany dla dzieci powyżej 5 lat
- wyrób szwajcarskiego producenta Rossmax
- posiada wygodny ustnik
- uniwersalny łącznik umożliwia dopasowanie się do standardowych modeli inhalatorów MDI, przepisywanych na receptę
- pozwala wzmocnić i poprawić efekt terapii
- umożliwia dostarczenie całej dawki leku do dróg oddechowych
- ogranicza występowanie grzybic, chrypki i innych infekcji oraz schorzeń jamy ustnej
- tuba pomaga na oszczędność leku
- wyposażona w jednokierunkową zastawkę, pozwalającą na łatwiejszy wdech i wydech
- nasadka na ustnik chroni przed zanieczyszczeniami
- nie zawiera niebezpiecznych dla zdrowia substancji
- pojemność 175 ml
- tuba inhalacyjna bardzo poręczna, niewielkich rozmiarów
- spełnia medyczne normy unijne

Napisz opinię
2020-05-07 13:30:37 - 

tube zakupilam bo gdzies kiedys czytalam ze są dobre co moge powiedzie to to ze nie mam chrypki nie osiada mi si ten osad, zawsze miałam suchość w buzi.