Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Niedrogie okulary ochronne

W wielu profesjach okulary ochronne są wręcz niezastąpione aby odpowiednio chronić wzrok przed szkodliwymi substancjami, odpadkami maszynowymi z różnych tworzyw np. drewna, metalu, ceramiki, szkła oraz innymi zanieczyszczeniami. Okulary jakie prezentujemy w tej ofercie to dobrej jakości gogle ochronne, które mogą być stosowane przez każdego. Okulary głównie przeznaczone do pracy w warunkach medycznych, laboratoriach, jednostkach, gdzie wymagana jest ochrona oczu np. w zakładach ceramicznych, przy obróbce drewna, metalu, kopalni itp. również do zastosowania domowego w wielu czynnościach.

Okulary chroniące oczy zostały starannie wykonane tak aby ich konstrukcja ułatwiała pełną kontrolę oczu. Dlatego posiadają panoramiczną szybkę poliwęglową połączoną w jednolity ciąg z szerokimi zausznikami stanowiącymi osłony boczne. Dodatkowo szerokie ramiona pozwalają na boczne zabezpieczenie oka. Boczne osłony również zapewniają odpowiednią wentylację poprawiając komfort podczas codziennej pracy. Oprócz zabezpieczeń oka okulary pozwalają na bardzo dobrą widoczność w czasie pracy. Ten model okularów może być także zakładany na zwykłe okulary korekcyjne. Okulary powstały z trwałego materiału plastikowego, doskonale dopasowują się do twarzy. Zapewniają doskonałą ochronę przed różnymi niebezpiecznymi substancjami i odłamkami z tworzyw sztucznych i innych materiałów.

Należy pamiętać aby zawsze przestrzegać zasad BHP pracując z materiałem niebezpiecznym dla twarzy, oczu, czy dłoni i stosować odpowiednie zabezpieczenie w postaci okularów, masek czy rękawic ochronnych dla własnego bezpieczeństwa. Prezentowane w tej ofercie to tanie okulary plastikowe z systemem ochronnym przeznaczone dla każdego zarówno mężczyzn jak i również kobiet, rozmiar standardowy. W naszej ofercie również posiadamy inny specjalistyczny sprzęt ochronny, który sprawdzi się w różnych warunkach jak np. rękawiczki ochronne.

 punktor GŁÓWNE ZALETY:

okulary ochronne dla każdego
- zapewniają skuteczną ochronę oczu przed materiałem niebezpiecznym
- wykonane z solidnego tworzywa plastikowego
- ergonomicznie wyprofilowane pozwalają na wygodę podczas noszenia
- mogą być zakładane na zwykłe okulary korekcyjne
- zapewniają bardzo dobrą widoczność
- wyposażone w panoramiczną szybkę poliwęglową połączoną w jednolity ciąg z szerokimi zausznikami, stanowiącymi osłony boczne
- posiadają boczną wentylację
- szerokie ramiona zabezpieczają również oko z boku