Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tania przyłbica dla dorosłych

Przyłbica jest elementem ochronnym zakładanym na twarz. Przyłbica ma za zadanie chronić przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową błony śluzowe ust, oczu i nosa. Przyłbica oprócz tego chroni także przed kontaktem z zanieczyszczeniami dłoni, przedmiotami a także innymi urazami mechanicznymi. Zastosowanie przyłbicy chroni twarz przed częstym niekontrolowanym dotykaniem szczególnie okolicy nosa i ust, które najbardziej narażone są na wnikanie bakterii i wirusów. Ten model przyłbicy jest bardzo prosty a zarazem wygodny w czasie codziennego użytkowania.

W tej przyłbicy dla większego komfortu zastosowano gąbkę w części czołowej, która nie powoduje uciskania i podrażnień. Przyłbica bardzo łatwo się zakłada posiada specjalistyczną gumkę, która pozwala na idealne dopasowanie do twarzy. Osłona na twarz w tym modelu jest bardzo lekka i wygoda w codziennym funkcjonowaniu. Powstała z wytrzymałego tworzywa odpornego na zarysowania. Jest to produkt do wielorazowego zastosowania może być myta środkami dezynfekującymi na bazie alkoholu. Rozmiar przyłbicy jest uniwersalny pozwala na dopasowanie przez regulację gumki, wymiary szybki wynoszą wysokość: 240 mm, szerokość 360 mm.

Przyłbica jest doskonałą ochroną również przed koronawirusem powszechnie stosowana w wielu profesjach m.in. medycznych, spożywczych, kosmetyce itp. również dla zwykłych użytkowników w celu ochrony swojego zdrowia. Jej konstrukcja pozwala również na zakładanie jej na okulary korekcyjne. Przyłbica ochronna w tej ofercie jest dedykowana dla osób dorosłych może być również odpowiednia dla nastolatków. W ofercie posiadamy także przyłbice dla małych dzieci w uniwersalnym rozmiarze. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- tania przyłbica na twarz
- przyłbica do zastosowania w wielu profesjach, również dla indywidualnych użytkowników
- chroni przed przenoszeniem zakażeń drogą kropelkową
- osłania twarz błony śluzowe ust, nosa, oczu
- gumka pozwala na wygodne zakładanie na twarz
- z przezroczystego tworzywa
- z miękką gąbką w okolicy czoła 
- lekka i wygodna
- można ją dezynfekować środkami na bazie alkoholu
- przyłbica wielorazowa
- wymiary szybki: 240 mm wysokość, 360 mm szerokość
- rozmiar uniwersalny

punktor W ZESTAWIE:

tarcza ochronna
- gumka
- pasek

Napisz opinię
2020-06-01 14:25:00 - 

lekka i wygodna

2020-09-15 07:51:43 - 

Daje radę. Nie ma sensu przepłacać. Wygodna, solidna i w rozsądnych pieniązach.